Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Budapesten vagy...

Lovasok! Budapesten vagy vonzáskörében tudtok minőségi oktatást adó, normális oktatókkal rendelkező lovardát/lovasiskolát? Az árak lehetőleg ne a csillagos égben legyenek :-)

Figyelt kérdés
Kezdő kategóriában vagyok, mostanság kezdtem el önállóan ügetni. Fontos az is, hogy előbb-utóbb minden lóval kapcsolatos teendőt megtanulhassak a lovardában. Tehát semmiképp nem olyan helyet keresek, ahol mindig már felnyergelve vár a ló az óra megkezdése előtt.
2015. dec. 19. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem riaszt el a western-nyereg, akkor Újpesten a Népszigeti lovarda. Nem kötelező western stílusban lovagolni, de angol nyereg nincs. Egy óra 3500 körül van és magad pucolod, szereled fel és le a lovat.
2015. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :-)

Igen,azt nem írtam oda,hogy az angol stílus érdekelne.Western is kipróbálnám egyszer,de elsősorban az angol stílusban szeretnék fejlődni.

2015. dec. 19. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Akadémia lovarda 17.ker
2016. jan. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Arany-Somlyó lovarda, Fót.

(a Nyugatiból a Vác felé tartó vonatról viszont a Csomád megállónál kell leszállni, onnan kb. 10 perc séta) Szuper a társaság, van fedeles, 2 kinti pálya, gyönyörű terep. A hangulat is jó!

2016. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs...legalábbis én nem ismerek ilyet. A budapesti lovardák/lovasoktatás olyan szinten szarok hogy hihetetlen.
2016. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gödön van egy angolos lovasiskola,ahol díjlovaglás ,díjugratást is lehet tanulni, emellett van tereplehetőség, futószáras oktatás versenyzési lehetőség. Igen magas a színvonal és gyönyörű az istálló :) a lovak pedig magasan képzettek ,jól idomítottak,amúgy idén a megnyerték a csapatbajnokságot díjugratásban az utánpótlás nevelésben, telefonszámot tudok hozzájuk:06307562622
2016. nov. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!