Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek megéri ennyiért...

Szerintetek megéri ennyiért megvenni őt?

Figyelt kérdés

[link]


Esetleg alkudjak le az árból? Köszi a válaszokat.


2016. máj. 2. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mijen szinten lovazol de ha itt kérsz tanácsot akkor van egy tippem ;) Írja is hogy NEM kezdoknek való! Ezenkivul egy, szarmazasabol adodoan valószinuleg temperamentumos fiatal csődör. Es valljuk be drága is. Egy ilyen lo egy profi tenyesztonek vagy westernes versenyzőnek megéri de szerintem ha te hobby lovat akarsz akkor ez felejtős. "Alkudjak?" Idefigyelj, egy ló megvasarlasakor sosem az ár alapjan dontunk.Persze mindenki sajat penztarcajahoz merten keresgel. De szerintem ha mar van 500ezred rá akkor az 100ezer semmi. Feltéve ha egyaltalan alkudható az ár.
2016. máj. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig bizalomgerjesztő ha egy ló lábából semmi érdemlegeset nem mutatnak,csak a fejét fotozzák le 50 szer.
2016. máj. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamint azt sem szabad elfelejteni, hogy nagy valószínűséggel westernben van belovagolva? Westernben szeretnéd továbbra is lovagolni, vagy át kell lovagoltatni? Az sem csekély induló költség.
2016. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alkudd le a heréltetést! Amúgy ki kell próbálni, ha jófej és jól be van lovagolva, akkor nem sok érte, de a "kezdőknek nem ajánlom" mondat, nem túl bizalomgerjesztő.
2016. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!