Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 1 év után, h kéne, h lovagoljak?

1 év után, h kéne, h lovagoljak?

Figyelt kérdés
Miket kellene tudom? Úgy h egy héten 1-szer lovagoltam. Decembertől minden másnap.

2016. jún. 1. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez tőled is függ, h milyen elszántsággal, milyen az edző, de ha még heti egyszer is, de a szabadon vágtáig el kellene jutnod!
2016. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs hogy kéne.

Vannak kompetenciák, készségek, amikkel illik rendelkezni, de ilyen hogy kéne, nincs.

Minden ember egyedi, mindenki másképp, másmilyen intenzitással tanul.

Javaslom, hogy ne méricskéld magad, senkihez, csak és kizárólag önmagadhoz. És élvezd a lovaglást.:)

2016. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja igen az edző. Számít a személye, hogy mennyire találjátok meg A hangot, mennyire segítőkész stb..(kettes voltam.)
2016. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi. :) hát szabadon pónin engednek vágtázni de nagy lovon még nem 😕😕😕
2016. jún. 1. 14:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Az teljesen mindegy, hogy pónin vagy nagylovon lovagolsz. Na ezt tudnod kéne egy év után. Attól hogy kicsi nem feltétlen könnyebb vagy nehezebb lovagolni.
2016. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem heti egy alkalomnál ez teljesen jó Biztosan nem sokára nagy lovon is lovagolhatsz, mert tényleg alig van különbség.
2016. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) a nagy lovon futószáron most tanulom a vágtát. És nem is vagyok most többre mert ledobott szabadon vágtában :( elég a póni :) az kissebb 😂 de szeretek nagyon nagy lovon vágtázni,csak félek 😕😕
2016. jún. 3. 22:57
 8/9 anonim ***** válasza:
az bizony előfordul, hogy leesel, de fel kell kelni és vissza kell ülni:)
2016. jún. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen és utána még vágtáznunk kellett 😅😅 de persze miután haza futottunk érte mert egy utcányit hazavágtázott amint ledobott. :(
2016. jún. 4. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!