Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovam sántít tegnap kezdte...

A lovam sántít tegnap kezdte el csinálni mondtam apának hogy hívjon orvost de ő azt mondta hogy majd meggyógyul. Mondatátok nekem ilyen házi módszereket?

Figyelt kérdés
Mi előtt elkezdett sántítani egy héttel a sántítás előtt ugrottam vele max 5akadályt lehet hogy meghúzta leérkezéskor vagy nem tudom mindig van rajta ínvédő csak nem a rendes műanyag borítású ami a szár csontot védi hanem a horze lovasboltban vettem másik fajta ínvédő. (A ló egy 17éves kanca)

2016. júl. 14. 07:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Duzzanat van rajta?? Patkó a helyén?? Vizesruha ha duzzadt.
2016. júl. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja lóbalzsamot se véletlenül hìvjàk annak én a zöldet ajànlom
2016. júl. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2016. júl. 14. 07:15
 4/11 A kérdező kommentje:
És azt csak rá kell kenni? Nem kell rá valami kötés pl.fásli vagy valami ?
2016. júl. 14. 07:17
 5/11 anonim válasza:
Csak rá kell kenni..
2016. júl. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm utolsó🙂 Annyira aggódom érte😭
2016. júl. 14. 07:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Pihentesd, ne ülj rá, csak vezetgesd, ha semmi komoly, egy kis kenegetéstől jobb lesz :) A Foran lábápoló készítményeit ajánlom, pl Leg-Tend.
2016. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bármi baja lehet, egyáltalán nem biztos, hogy magától meggyógyul. Ha meleg, hűtsd és legyen a ló legalább egy hetet boxban, utána pedig kézen vezetve mozgasd pár napi, vagy keríts le neki egy kis helyet a karámból, hogy egy ideig nem tudjon száguldozni. Ezután lassan vissza lehet hozni munkába, ha már egyáltalán nem sántít.
2016. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat már nem sántít csak néha-néha még egy 2x 3x bekenem neki szerintem meg még hagy pihenjen mert azért még is idősebb lóról van szó🙂
2016. júl. 15. 22:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem hívnék azonnal orvost amúgy. Egy ideig még mindig hívtam egyből, aztán kiábrándultam belőle, miután az orvos csak kijött, ránézett, és közölte, hogy ja, hát ez tényleg sánta, pihentessem...
2016. júl. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!