Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 1 hete nem eszik sokat a...

Angyaltiara kérdése:

1 hete nem eszik sokat a lovam. Mitől van?

Figyelt kérdés

A lovam alig eszik. Most csont és bőr. Mitől van ez? Egyik napról a másikra történt ez. Most 1 hete alig eszik már.

Mit tegyek?


2016. júl. 18. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk hívj orvost hozzá?
2016. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen embernek miért van lova?

Azt várod, hogy majd itt látatlanban megmondjuk neked, hogy mi a lovad problémája? Ha ugyan ez veled történne meg, akkor is az lenne az első, hogy a gyakorikérdéseken kérdezősködsz, vagy inkább orvoshoz fordulsz?

2016. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 hét mióta egyik napról a másikra? Egy hét az egy hét, ennyi ideje nézed, hogy a lovad nagyon beteg. Talán nem ártana orvost hívni hozzá, ahogy valószínűleg hozzád is hívna a családod, ha egy hétig nem ennél és csont és bőr lennél.
2016. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az orvos már rég ki lett hívva és minden nap jön 2x megnézni. Ennyire ostoba nem vagyok, hogy nem hívok orvost. Azt kértem írjatok valamit mivel lehet ezen még segíteni és nem azt, hogy itt az állatorvossal meg, hogy minek van lovammal cseszegessetek. Ha nem tudtok a kérdésre választ írni akkor ne kommenteljetek PLS. Megköszönném.
2016. júl. 19. 03:55
 5/6 anonim ***** válasza:
De mit mondott az orvos?
2016. júl. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De könyörgöm, az orvosnak ezeket a kérdéseket meg kellett volna válaszolnia, amikor kihívtad!! Remélhetőleg meg is tette, de lehet, hogy csak én nem értem, hogy miért teszed itt fel ezt a kérdést...
2016. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!