Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tisztítsam a lovam...

Hogyan tisztítsam a lovam patáját?

Figyelt kérdés

Természetesen tudom hogy kell, de nem engedi!

Öt hónapja kaptam egy 6-7 éves kancát. Nagyon nyugodt és két hónapja ellet meg!

Még mielőtt megellett volna, próbáltam ki szedni a sarat a patájából. elsőnek jó volt, de másodjára a bal melső lábával rá lépett az enyémre. Azóta nem merem! Szerencsém hogy nem volt rajta patkó (az elléshez felkészülve nem volt rajta).

Mit tegyek? Előre is köszönöm a válaszokat!



#PATA #ló #pata tisztítás
2016. júl. 20. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod is hogy kell , valamiért szerintem mégsem jól csinálod. Ha jól támasztasz ki és jól fogod meg, jól közelítesz nem tud rálépni a lábadra. Vagy kicsit puhány vagy és ezt érzi?
2016. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ki érez mit?
2016. júl. 20. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy direkt lépett volna rá a lábadra, sőt.. Szerintem te csak kicsit túlreagálod, mert megijedtél, ami egy bizonyos szintig oké. De ne hagyd rá, próbáld meg ugyan úgy, mint ahogy eddig is csináltad, ha elég határozott vagy és rendesen megtartod a lábát, nem lehet gond belőle!
2016. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Mindent megteszek érte!

2016. júl. 20. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!