Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Cinkotai Lovasudvar?

Cinkotai Lovasudvar?

Figyelt kérdés
Mennyire valtozott a hely? Amikor en ott tanultam az Alex, Joey, Porthos, Mazsola es a Herceg voltak ott iskolalovak. Ezek a lovak ott vannak még? ( Alex tudom hogy lesántult 3 évesen, végül mi lett vele?) A többiekkel mi lett? Edzők újak vannak? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2016. aug. 6. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A joey gebe még ott nyeli a port,amelyik meg kampec azt adja elfele a józsi. Edzők a vikin kívül csak a kóklerszagot árasztják. Nem tudom mit vártok ettől a helytől javulást állandóan, ahol tizenévesek fogják a futószárat az nem lovarda. A meg nem valósult szolgáltatásról amire beszedi a józsika a pénzt de semmit nem ad érte(lásd edzés) már nem is beszélünk.
2016. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam.. En a lovakat sajnálom, (Joey szerencsetlen mióta szenved ott?) köszönöm a választ!
2016. aug. 6. 22:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Az már minimum egy 7-8 éve .. Azért kár nekik fizetni h a vikikének lovardája legyen, te meg nem fejlődsz és még órákat váratnak.
2016. aug. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, amikor meg oda jártam akkor is nagyon biztattak minket hogy a vikihez menjel, stb meg ilyenek. Szerencsére akkor meg egy normalis edző volt akinél fejlődtem, de lovat alig tudott "álám rakni". A jozsi meg közölte hogy a Joey-val ne vagtazzunk. Bezzeg az o lovasai akkor ültek rajta, hajtotta a szerencsétlent egesz nap.. ( de akik nem az o vagy a viki lovasai azok semmit nem érnek es tudnak természetesen)
2016. aug. 7. 08:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Most szemezek vele, vennék díjlovas órákat.Hát nemtudom. Tényleg ennyire rossz lenne a helyzet? :/
2016. szept. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Menj oda,próbáld ki,aztán pár hónap után mikor már nem vagy "bejáratós fejőtehén" egyből csökkenni fog a rád irányuló figyelem,és eljössz a végén.
2016. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Mazsi az Anna lova, ő továbbra is oktat, csak nem ott már. A Porthost meg visszavette a Nixi, ő oktat, csak Ő sem ott már. Alex amennyire én tudom, újra melóban van, a többiekről nem tudok.

Amúgy meg díjlovas órák... a Viki tudása elvitathatatlan, ezt azért lássuk be, de ha nincs saját lovad, akkor szerintem nem tudnak érdemleges lovat adni. De ez csak privát vélemény.

2016. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, Mazsiról tudok, nagyon megváltozott amióta elkerült onnan (jo értelmében :) ) Prothosrol halkottam hogy elvitte a gazdája (en orulok neki mert szegeny mar kezdett begolyozni, sorra dobálta le a lovasait, pedig amikor odakerült akkor tok Jofej lo volt, csak kicsit mindentől megijedt, foleg a saját árnyékától :P) De Alex hogy lehet ujra munkában, nem ugy volt hogy véglegesen lesántult?! Egybekent köszönöm a válaszod! :)
2016. nov. 4. 09:54
 9/12 anonim ***** válasza:
fhu, én is régen jártam már ott.. legutóbbi versenyemen láttam Józsit, egy kislány versenyzett Admirálissal.
2017. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Admirális megint iskolalo lett? :o amikor én ott voltam akkor egy 20as lány kibérelte, és csak ő lovagolt rajta.. ezek szerint ő is vagy lelépett, vagy csak Admirálist nem bérelte tovább..
2017. júl. 28. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!