Kezdőoldal » Állatok » Lovak » El kéne mondanom az edzőnek?

El kéne mondanom az edzőnek?

Figyelt kérdés

Valamikor régen még március körül még pánikbetegséggel küzdöttem. Azóta még alig, de néha előfordulnak rohamok...

Na már most elvileg a lovaknál soha nem volt semmi bajom, de erre nincs garancia, hogy nem kapok majd a hátán rohamot... Edzőváltásban vagyok...Mert elköltöztem otthonról.


2016. aug. 26. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el. Nem veszítessz vele semmit ha közlöd vele (nem fogja csak ezért aztmondani, hogy te már pedig így nem ülsz fel egyik ló hátára sem). Lehet még segítséget is tud neked nyújtani, hogy könnyebben ellazulj vagy később ne alakuljon ki belőle probléma.
2016. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudjon róla! Ha rohamot kapsz, akkor nem azzal megy az idő, hogy nem tudja, hogy mi bajod, és milyen jellegű segítségre, vagy akár gyógyszerre van szükséged, stb-stb.
2016. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!