Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesten (vagy közvetlen...

LowriderGirl kérdése:

Budapesten (vagy közvetlen közelében) lovaglás, lovasoktatás?

Figyelt kérdés
Tudom, volt már hasonló kérdés, de egy év alatt is sok minden változhat. Tudtok esetleg Pesten, vagy legalábbis a várostól nem túl messze jó lovardát? Régebben lovagoltam (vidéki vagyok), de nagyjából kezdőként mennék most újra. Közvetlen, barátságos oktatók és nem horribilis árak előnyben... Tapasztalatokat szívesen olvasnék.

2016. aug. 29. 07:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Equina Lovasfarm Ócsa, Budakeszi Lovarda, Csömörön a Sportlovarda😊
2016. aug. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igaz,félórára Budapesttől,de azért megpróbálom. Szigetszentmártoni Lovasudvar. Szigetszentmártonban található,a futballpálya mögött. Nemtudom,mennyire vagy fejlett lovaglás terén,de ha most kezdesz lovagolni,akkor is ajánlom. 4 iskolaló és 4 póni van. Egy óra osztálylovaglás 3000 forint, fél óra futószárazás 2000. Én csak kétszer estem,de az egyik másvalaki miatt volt,a másik pedig érthetetlen okokból bakolt egyet a ló,de szinte állásból estem le. Egyébként kisebb gyerekek járnak javarészt,de ha 70-80 centimétert ugrasz,akkor is ajánlom. Afölött viszont nem igazán,csak saját lóval. A bértartás 40000/hónap,a tábor 30000 öt napra,napi kétszer egy óra lovaglással,háromszori étkezéssel. Ha érdekel,jelezd.
2017. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!