Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehet valahol szines kantárt...

Lehet valahol szines kantárt és nyerget kapni?

Figyelt kérdés
Én már 10éve lovaglok, van saját lovam is, meg elég sok gyakorlatom is. A húgom addig könyörgött, még Anyáék vesznek neki egy pónit. Azt akarják, hogy én foglalkozzak vele, tanítsam meg lovagolni, meg intézzem a vele kapcsolatos dolgokat. Na most, a húgom meg van huzatva a Horseland a lovasklub-ért. Abból a kedvence az Alma. Kikönyörögte, hogy fekete-fehér pónija legyen, ês azt akarja, hogy zöldlegyen a nyerge, meg a kantárja. Erre Anyámék azt mondják neki, hogy majd én elintézem. Ezért hisztizik. Ezzel kel, ezzel fekszik. A lovammal is csak akkor tudok kettesbe lenni, ha kilovagolik vele, persze előtte a húgom levág egy kör hisztit mindig rajtam lóg, meg a lovamon. Lehet valahol zöld kantárt meg nyerget venni?
2016. nov. 13. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tudtommal nálunk csak Podium távlovas nyeregből van zöld, úgy 300 ezertől kezdődnek. Azt hisztizze ki ha tudja:)
2016. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen... Ez a bajom... Kantár csak PVC van, de az nem jó,egalábbis szerintem... A nyereg meg nagyon drága, és neki nem is távlovas kell...

Hála az égnek holna megyünk vásárolni a decathlonba. :) veszünk neki cuccokat, és kedden megyünk a póniért. :) azt mondták Anyámék segítenem jell neki, de megmondtam a húgomnak, hogy ha hisztizni mer, nem kap semmit, meg előbb a saját lovnak veszwk pár új cuccot. :) megérdemli. :)

2016. nov. 13. 20:10
 3/12 A kérdező kommentje:
Amúgy shetlandi pónit kap, azt akarják Anyámék, hogy én lovagoljak rajta először. A póni marmagassága:85cm én meg 170cm vagyok 60kg. Mondtam nekik, hogy nem lesz jó, erre azt mondják, h ne a húgomat dobja le. Behalok neki. :D végre meggyőztem, h majd vezetem a hugit a pónin. :)
2016. nov. 13. 20:23
 4/12 A kérdező kommentje:
*165cm
2016. nov. 13. 20:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Ebay-ről próbálj meg rendelni színes nyerget. Vagy ha nem, akkor sima, minél viláogsabb barnának ess neki bőrfestékkel.
2016. nov. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Apám is ezt mondta :D mondtam neki, h festegesse ő, én biztos, hogy nem. :D
2016. nov. 14. 06:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem teljesen felesleges lenne venni zöld felszerelést, mert úgyis ki fog nőni ebből a Horseland-ámulatból, aztán nem győzitek majd eladni a cuccait. Próbáljátok meg meglepni zöld kiegészítőkkel, izzasztóval, kötőfékkel, ínvédővel, de kulturált minőségű bőr nyereggel, kantárral. Nem lesz pénzkidobás sem (a gagyi szintetikus cuccokra sokan panaszkodnak, törik, reped a szíj), sokáig fogja tudni használni a felszereléseket. Nem az én dolgom, tudom, nem is a kérdésre válaszoltam, de én a helyetekben megpróbálnám.
2016. nov. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is ugyan ezt mo dtam Anyáméknak. :) köszi :)
2016. nov. 14. 10:56
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is azt javaslom, hogy zöld nyeregalátét, ínvédő, meg - ha van egyáltalán sheti méretben :) - akkor akár fülvédő is, a nyereg és a kantár meg csak normális színű legyen. Esetleg még szárból szoktak árulni színeset (mondjuk én speciel csak szivárványosat láttam eddig), abból hátha találsz zöldet (a galopposok szoktak mindenféle színes cuccokat a lovukra pakolni, szóval szerintem olyan boltban érdemes keresni ilyen szárat, ahol ehhez a szakághoz is árulnak felszereléseket).


De azért még zárójelben megjegyezném, hogy mázli, hogy te szereted a lovakat és értesz is hozzájuk, mert így legalább szegény póni nem fogja a vágóhídon végezni... Mert a legtöbb ilyen kislány kihisztizi magának a lovacskát, a szülei mindenfajta hozzáértés nélkül megveszik az első szembejövő pónit, a gyerek meg egy hónap múlva megunja - egyrészt, mert csupán múló szeszély volt a lóimádása, másrészt meg mert megijed a pónitól, ugyanis a legtöbb póni elég rosszcsont, ha meg még érzi is, hogy itt senki nem fog rászólni, akkor meg még jobban elkanászodik... A szülők meg, jobb ötlet híján vágóhídra küldik szerencsétlent. Szóval a ti esetetek annyiból szerencsésebb, hogy te legalább tudod, mire van szüksége egy lónak :)

2016. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bevásároltunk. :) kapott zöld nadrágot, kötőféket, nyeregalátétet, fülvédőt, ínvédőt keféket, fésüket,ez mind zöld, a nyereg, meg a kantár meg fekete. :) a csizmája barna. :) holnap 10-re megyünkérte. :) remélem jól kijön majd az én lovammal. :) de mindenesetre külön helyen lesznek. Majd csak megmutatom a lovnak. :)
2016. nov. 14. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!