Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit mondjak annak a csajnak?

Mit mondjak annak a csajnak?

Figyelt kérdés
Jött a lovardánkba egy új lány.. Már ugrat meg minden és azt hiszi ővé a lovarda.. Múltkor is beszölt hogy te kezdő ne ugass mikor szólni akartam neki hogy az nem annak a lónak a nyerge.. Pedig már én is elkezdtem ugratni.
2016. dec. 9. 20:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
😂😂😂 akkor ne ugass. lovagold meg a lányt ppp
2016. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
A ló azért nem végez társadalmi munkát, mert amit kapna érte, az már van neki!
2016. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Látom az értelmes válaszokat.
2016. dec. 9. 21:43
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Azt sem írtad le hogy Te fiú vagy-e vagy lány! Nem mindegy hogy a kötözködéssel ugratni akar, vagy csak felhívni magára a figyelmet, stb.! Egyébként meg valószínüleg rajtad kívül sajnos ez a téma nem érdekel komolyan senkit! Sorry!
2016. dec. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként én is leszoktam ülni más székére is! Az a szerencsétlen gebe is tanulja meg hogy ez egy kemény kapitalista, korrupt, csaló világ!
2016. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Lásd kivel van dolgod, a fenti esetre pl: És mi köze van az ugratáshoz annak, hogy rossz nyerget raksz a lóra B+?!
2016. dec. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Semmit. Az ilyen nagyképűekre rá kell hagyni. Hamar pofára esik majd. Te csak legyél kitartó és előzd le :)

Legyél kitartó és szerény és majd meglátod hogy jó lovassá válsz. A lovak világában a beképzeltek hullócsillagok ha érted. Ma még villognak holnap meg majd egy komolyabb lò földbedöngöli. Ne törődj vele ne is szólj hozzá hadd szóljon majd pl az oktató rá hogy rossz a

nyereg. :)

2016. dec. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, azt csinál amit akar, te is azt csinálsz amit akarsz. Nem feltétlen kell mindenkivel szóba állni, sőt. :)
2016. dec. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. dec. 10. 08:08
 10/13 anonim ***** válasza:
2; 4; 5; vagyok! Ha lovarda a tiétek, elküldheted a lónak a vágtájába! (vagy máshová) De akkor apád elveri a seggedet, mert ezekből az elkényeztetett hülye libákból éltek! Ha nem fizet, nincs reggeli, ebéd, vacsora!
2016. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!