Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik lovardában lehet...

Melyik lovardában lehet díjugrató versenyekre járni?

Figyelt kérdés

Budaörs környékén keresnék olyan lovardát,ahol lehet,versenyszerűen díjugratni,saját lóval.

Max.,Törökbálint-ig megyek még el



2017. jan. 16. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van rajtengedély vizsgád, akkor annyi a dolgod, hogy felmész a www.dijugratas.hu oldalra, ahol megyék szerint csoportosítják a helyszíneket, ott tudsz böngészni, hogy hol szokott lenni verseny. Nekem most igy hirtelen pest környéki lovardaként Simonpuszta és a Fetti lovarda ugrik be - igen tudom, nem Budaörs, de a Tatti most bezárt felújítás miatt, úgyhogy azt egy darabig el kell felejteni.

Egyébként felesleges csak azért lovat tartani egy bizonyos helyen, mert rendeznek versenyeket, hiszen ha amúgy is versenyzik az ember, akkor a szezon alatt minimum a megyét de inkább a régiót bejárja, amihez úgyis kell loszallitot bérelni. Inkább a tartás körülmények és a jó edző a fontos, az edzők kimennek házhoz is, ha megéri nekik.

2017. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Úgy értve gondoltam,hogy olyan helyet keresek,ahol profi edzők vannak,akik versenyezni is küldik az embert! :)

2017. jan. 16. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja hát az más, csak te nem ezt kérdezted...beírod h Budaörsi lovarda, és kiad vagy 100at, te meg végignézed hogy hol van ugróedző.
2017. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!