Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovam bal szügye alatt pár...

Lovam bal szügye alatt pár napja lett egy ödéma?

Figyelt kérdés

Csak bal oldalt megvan dagadva úgy csüng ott. Fogdostam nyomkodtam nem fáj neki. Kedve jó sőt nagyon is. Láza sincs eszik iszik. Semmi betegségjelet nem mutat csak ottvan az a valami. Doki holnap jön megnèzi de kivancsi vagyok.

Mi okozhatja??



2017. jan. 18. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az ufók. Honnan tudjuk cseszdmeg vakon, neten keresztül?!
2017. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legalább egy fotót tegyél fel róla, így teljesen esélytelen.
2017. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Láttál már ödémát?? Egy feldagadt rész.

Ha nem is láttatok még ilyet ne is írjatok. Aki már látott ilyet az tudja miről beszèlek az írjon. Köszi.

2017. jan. 18. 16:53
 4/6 The Devil Herself ***** válasza:
Tavalyelőtt az enyém is összeszedett valahogy egy ilyen szépséget, én Calciumot adtam neki, hátha vmi allergia, illetve kühl géllel kentem neki. Állatorvos is látta akkor, mondta, hogy a Calcium jó, úgyhogy nem bántotta, 3 nap alatt fel is szívódott.
2017. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ponimnal volt ilyen, megbokte valami.. :) calciumot kapott, allatorvos ezt mondta. :)
2017. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi utolso ketto :)

Amugy eloszor en is arra gyanakodtam hogy megrugta a masik. Volt egy kis osszezorrenesuk de aztan csak nm akart lemulni. Kalciummal probalkozok.

2017. jan. 19. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!