Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Decathlonos lovaglónadrág...

Decathlonos lovaglónadrág hobbilovasnak jó?

Figyelt kérdés
Ritkán lovagolok hobbi szinten. A Decathlonos lovaglónadrág ideális lenne?

2018. ápr. 1. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes. :) Az enyém évek óta megvan, semmi baja.
2018. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szuper!:) Én imádom az enyémet, kényelmes és még csak nem is drága.:D
2018. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én naponta lovagolok van h 2 lovat is,nálam így bír kb 1 évet. A drágább horzés hamarabb szétment.
2018. ápr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindig is decathlonost vettem, nem is drágán és még nem volt rá panasz.
2018. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Plusz ha két éven belül szétmegy, akkor ingyen cserélik - de ekkora igénybevételt bírnia kell két évig, hacsak ki nem növöd max.
2018. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért ez kicsit tágabb fogalom. Az 5000Ftos fekete nadrágom már a 10. használatnál elkezdett a feneke bonyhosodni, ahol ugye rohadtul nem kéne. A 8000 Ft-os ugyanolyan anyagú, de színes betétes nadrágot sem ajánlom. Viszont a drágább, más anyagú nadrágok bejöttek. Ha szerencséd van olcsón ki lehet fogni azokat is. Nekem van térdszilikonos nacim, amit 12 ezer helyett 3500ért hoztam el. Szóval ott is 10 ezer felett lehet normális nadrágot venni.
2018. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!