Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Elment a lovaglastol a kedve....

Elment a lovaglastol a kedve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már vagy fele éve nem lovagolt a barátnőm, és próbálom rávenni h legalabb egyszer üljön fel és hátha megjön a kedve. A masik baatnomnek se volt kedve lovagolni de ma felült meg úgy is h semmi kedve nem volt és élvezte és jól tette h felult. Az első barátnőm akit először írtam le ő aztmondja h majd egy két év után megjön a kedve. Mit tegyek? Tudom h nem az én dolgom, de nem szeretném ha megbánja majd
2018. ápr. 14. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad erőltetni. Ha nem akarja csak annál rosszabb, mert ha ilyen szituációban mégis felül, de kellemetlen élmény éri akkor egy életre elmehet a kedve.
2018. ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Eleve mi kozod hozza hogy a baratnod mit csinal vagy mit nem?
2018. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit te nagyon szeretsz (lovagolni), az nem biztos, hogy a barátnőidnek is ugyanolyan nagy élmény. Nem erőltetném a helyedben. Felesleges.
2018. ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Az első barátnőm akit először írtam le ő aztmondja h majd egy két év után megjön a kedve. Mit tegyek? Tudom h nem az én dolgom, de nem szeretném ha megbánja majd"



Mit bánna meg?

A lovaglás eleve nem az a sport, ahol a kor számítana, hogy mennyi idősen kezdi el.

És ha 2 év múlva kezdi el? Na akkor mi van? Mit bánna meg?

Hagyjad, ha nem akar, akkor nem akar.

Neked az hogy esne, hogyha olyan kaját akrnának beléd erőltetni amut nem szeretsz?

NINCS HOZZÁ SEMMI KÖZÖD, HOGY MIT MIKOR CSINÁL, illetve NEM FOGJA MEGBÁNNI, HA KÉSŐBB KEZDI EL..

2018. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd. Akkor kezdi el amikor akarja. Nem baj az se ha két év múlva kezdi. Hagyd hogy azt csinálja amit akar.
2018. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ha nem tűnt volna fel “úgy kezdtem” h nem az én dolgom. És én csak a tanácsotokat szerettem volna kérni normálisan megfogalmazva (tisztelet a kivételnek) mert manapság a gyakoribb nemtudom h mit képzelnek az emberek. És most mondhatjátok h “de én” de ez nem igaz, valaki meg tudta fogalmazni normálisan a kérdést

A másik meg az, hogy úgy érzem h divatból lovagol a barátnőm és ezért ment el a kedve, meg ha valamit csinál, pl voltak terepen és mesél róla csak menoskodik vele h “u milyen gyorsan vagtaztak” de a karamban a Lovas tudása 0. Es engem ebben az egészben h “most nincs kedvem” az zavar, hogy olyanokat mondott, h “lesz lovam” meg ilyenek, közbe rájött h ez nem csak azzal jár h fel van szerszámot a aztán felveszed a kobakot és ott totyorogsz rajta egy fel órát (hozza tennem nekem VAN lovam és tudom h mivel jár: etetni,itatni, felszedni utánna a locitromot, ha lovagolsz rajta akkor TE ápolod le TE nyergeled

2018. ápr. 15. 09:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Továbbra sem értem a problémát.


Ha nincs kedve, nem megy.


De az érdekes, hogy tudás nélkül is kiküldik vágtázni terepre.

2018. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy pont miattad nem akarja újrakezdeni. Ha sokat cukkolod vele, akkor simán fordítva sülhet el a dolog és az lesz belőle, hogy már csakazértsem fog lovagolni. Inkább hagyd rá, ne is beszéljetek róla, majd ha rájön a vágy, akkor újrakezdi.
2018. ápr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézd, viszonylag fiatal vagy még. Ahogy telik az idő az ember rájön hogy soha, senkinek, jóindulattal se adjon tanácsot az életével kapcsolatban mert téged fog hibáztatni hogyha nem jön be a dolog. Tulajdonképpen jogod sincs őt befolyásolni, te sem örülnél ha valaki sokat piszkálna olyasmivel, amihez jelenleg nincs kedved. Akármilyen is legyen a barátnőd, felvágós és képmutató vagy alázatos és kedves, hadd döntsön ő az életéről te pedig foglalkozz a sajátoddal; hidd el, hosszú távon mindig az a kifizetődő.
2018. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!