Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kengyel nélküli könnyűügetés?

Kengyel nélküli könnyűügetés?

Figyelt kérdés

Nagyjából 3 éve lovagolok, régebben ment is a kengyel nélküli könnyűügetés (amikor többször lovagoltam egy héten és minden edzésen gyakoroltuk) viszont most heti egyszer tudok csak járni és nem gyakran ügetünk így. (Kengyel nélkül nagyrészt tanügetünk)

Tudom,hogy igazán csak lovon lehet erre edzeni, de valamit otthon nem tudnék csinálni, hogy visszanyerjem "régi formámat" és újra tudjak kengyel nélkül könnyűügetni?



2018. ápr. 17. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Labizom gyakorlat..
2018. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudnál konkrét gyakorlatot mondani?
2018. ápr. 17. 23:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Csináld meg azt hogy a hátadra fekszel, és a behajlított térdeid közé tegyél egy gumilabdát. Szorítsd erősen. Akár addig is szoríthatod, amíg ki nem pattan a lábad közül.

Ez nagyon jó gyakorolat a belső combizmokra

2018. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Össze azoritod a combod meg a térded a nyereghez vagy ami a lóra van teritve. Leszorítod a lébujjad hogy lefele legyen.

Remélem tudtam segiteni

2018. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!