Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan aki ugy tartja a...

Van olyan aki ugy tartja a macskáját hogy egyáltalán nem engedi be a házba?

Figyelt kérdés
Aki ugy tartja légyszi irja le hogy hol alszik meg ilyenek
2010. júl. 12. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
enyém egy kutyaházban egy pokrócon=)
2010. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Igen, én így tartom, immáron a sokadikat. Ha néha ügyesebb nálam és be tud szökni, bejön, de egyébként semmi keresnivalója idebent. Van egy használaton kívüli kutyaház az udvaron, oda szoktak befeküdni, de régebben volt, hogy egy szénával megrakott kosárban aludtak a macskák a műhelyben. Egyébként pedig általában ott alszanak, ahol éppen kényelmes nekik, tudják ők azt jól, hogy hol megfelelő a hely.
2010. júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az anyósoméknál is kint vannak. van egy kiszuperált csomagtartó beépítés (mélynyomók voltak benne, le van kárpitozva), abban alszanak vagy a farakáson... :D
2010. júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam is 6. éve h a cicám kinnt van és még egyetlen egyszer sem tette be a lábát a házba.A padláson egy nagy kosár teli van ruhákkal és abban heverészik szinte egész nap :)
2010. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk több melléképület is van, a garázsba a tetőgerincen lévő lyukon megy be, ott kap enni, így a környék többi macskája nem eszik bele a kajájába, mert nem mernek, nem ismerik oda a járást. Van ott egy fotelpárnája, azon alszik, de egy másik melléképületbe is teszünk minden télen egy szalmával bélelt kartondobozt, amit tavasszal kidobunk(addigra elkoszolódik és már nem használja ha megjönnek a melegek, ősszel újat csinálunk).Vizet a kerti tavunkból iszik, így azt nekünk nem kell külön adni neki, csak télen a kaja mellé.

Kisiként bent volt, ahogy ügyesedett úgy szoktattuk ki.

2010. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és évente kb. 10x beengedjük, ha akkora hó van hogy nem tud járni és veszélyes lenne, vagy ónos eső volt és mindenen elcsúszik, vagy ritka kegyetlen hideg és eső volt. Ilyenkor leterítünk neki egy rongyot(sajátja, ismeri) és tudja hogy csak ott lehet, de hálás is érte, úgy alszik ott mint egy tündérbaba.
2010. júl. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

mi is ugy tarjuk.de már azt hittem hogy milyen gonoszok vagyunk hogy nem engedjük be.De mi minden nap kimegyünk hozzá.Játszunk vele.Simogatjuk,amikor alszik

2010. júl. 13. 09:18
 8/9 anonim válasza:
2 macsekom van vidéken,ők a fészerben alszanak egy dobozban.Tegyél alá egy rongyot,párnát.De a cica úgy is ott fog aludni ahol ő akar.
2010. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is sokáig voltak kinti cicáim, de sajnos bárhogy is vigyáztam rájuk, nem volt hosszú életük. Mindíg valami bajuk esett, vagy eltűntek. Mióta benti cicám van, vele teljesen más a kapcsolatom, több időt töltünk együtt, velem alszik, és egyáltalán nem vágyik ki! Nem bántam meg, hogy bent van!


Nem azért írtam, hogy nektek ellentmondjak meg ilyenek, csak leírtam egy tapasztalatot!


Vigyázzatok a cicáitokra, oltásokat mindenképp kapják meg, és ivartalanítsátok őket!Így talán nem lesz baj!


Mindenkinek sok-sok örömöt a macsekjához! :)

2010. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!