Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A 17. kerületi noéállatotthonb...

A 17. kerületi noéállatotthonban kell fizetni ha a cicát be adom? (többi lent) SŰRGŐS!

Figyelt kérdés
az utcán találtunk 1 hónapja egy dobozba egy kb 1 éves félperzsa nőstény cicát s kb 7-8 hetes kölykeit(2 cica 1 fiú 1 lány).haza hoztuk mert meg sajnáltuk a forgalmas út szélén de nem tudjuk már tovább tartani igyis sokal többet volt nálunk mint szokás a gazdiját 1 hónapja keresük de semmi:(s már új gazdit is kerestünk de senki sem jelentkezik értük..:( orvos már látta!szeretnénk beadni a noéállatotthonba mert úgy halottam hogy ott jól bának vele és felelős,gondóskódó gazdit keresnek neki +ivartalanitják,oltják,féregtelenitik stb.. gyerek barát,kutyákal jól kijön s cicákal is bár a kutyákal jobban ezt tapasztaltuk!a ismerös 10 hetes kutyájával s a ismerös cicájával4nagyon szelid,bújos cica de sajna nem tudjuk meg tartani mivel nem állunk ugy hogy cicát tartsuk ugyhogy mindenféle képen a noéba viszük de kel ott fizetni vagy valami?befogadják avgy nem?köszike a válaszoket elöre is
2010. júl. 19. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2010. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem kell fizetni, de fel kell hívni őket előtte telefonon, hogy beveszik-e.

[link]

2010. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de mi éppen múlt hétvégén könyörögtük végig a bp-i és környéki menhelyeket - köztük a Noét is -, hogy 2 talált kiscicát vegyenek be, de senki nem fogad macskát.


Végül rászántunk egy egész délutánt, nyakunkban a két cicussal (ha látják, nehezebb nemet mondani) mindenhová becsöngettünk a környéken és végül lett új otthona mindkettőnek. Szép tőletek, hogy megmentettétek őket, próbáljatok hozzánk hasonló módon új gazdit keresni nekik. Egy hirdetést olvasva könnyű továbblapozni, de amikor a kapuban, kézzelfoghatóan ott van egy kis szőrpamacs, csak érte kell nyúlni, ellágyul az emberek szíve! Sok sikert!

2010. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
értem köszönöm mindenmkinek:D sajnos mi nem tudunk már heteket,hónapokat várni a cicusal!akor nézünk más menhelyet avgy nem tom ....:(
2010. júl. 19. 12:52
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm már trobáltam hogy becsengetek minden hova de itt a környéken mindenkinek van 3-4 cicája a szomszédunknak 43 cicája van a másik szomszédnak egy de ö nem akar cicát:( már bejártuk a menhelyeket de nem veszik be már csak a noé maradt de oda sem veszik be ahogy leírták s nekünk nincs anyi i9dőnk meg semmi hogy foglalkozunk vele és nem tarthatoma meg nagyon sűrgős lenne mert alergiás is vagyok a cicára csak meg sajnáltam:/
2010. júl. 19. 12:56
 6/14 anonim válasza:
szombat reggel vidd ki őket a piac elé. Ott sokan vannak, tuti lesz gazdája. Én még kiírnám az iwiw apróba és az üzenőfalra is.
2010. júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
vagyis a szőrre
2010. júl. 19. 12:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Iwiw apró,Expressz ingyen elvihető rovat...,ezeken próbáld hirdetni!!
2010. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
az itteni piacra s körzetére nem lehet állatot vinni a másiik piac meg angyon messze van és nem érünk 4 órákat utazgatni,meghát a piacon helyet kell bérelni hogy bármit árulni,ajándékozni lehesen:(köszi mindenkinek a válaszokat
2010. júl. 19. 13:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Tedd fel őket a macska.hu fórumába az ajándékozós rovatba fényképpel: [link] . Év elején volt egy talált kiscicánk, 1 nap alatt találtunk neki gazdát az oldal segítségével.
2010. júl. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!