Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha kapnátok egy jól fizető,...

Vadonavadonban kérdése:

Ha kapnátok egy jól fizető, remek külföldi állásajánlatot, mit tennétek a kedvenc háziállatotokkal, elvállalnátok az állást vagy nem?

Figyelt kérdés
Cicám van, 14 éves, kölyökkora óta él nálam.Azt mondta minden ismerősöm tegyem be állatmenhelyre, de ez a megoldás nem igazán vonzó számomra. Olyan a cica mintha a saját gyermekem lenne. Érzett már ilyent más is egy állattal kapcsolatban?
2020. ápr. 2. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én se mennék nélkülük.. :( Maximum ha tudok cicás szállást keresni és még úgy is megérné.
2020. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne vihetnéd magaddal?
2020. ápr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Igen, miért kell tőle megválni? Család?
2020. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én családnak se passzolnám le.


Ha költöznöm kéne egy jó ajánlat miatt, akkor vagy vinném a kutyámat, vagy nem fogadnám el.


Ha olyan jó lenne a fizu tuti találnék állatbarát albérletet.

2020. ápr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vinném magammal. Nincs azaz isten, hogy én állatmenhelyre adjam az állatomat. Mondjuk az ismerőseid is megérnek egy misét, ha nekik csak ennyi egy állat, hogy lepasszolják a menhelyre ha már útban van...
2020. ápr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Utasítottam már vissza azért egy jó külföldi ajánlatot, mert nem tudtam volna (nem lehetett) magammal vinni a kutyámat.

Menhelyre nem adnám be, egyrészt mert baromi egygazdás, nagytestű és nem enged közel magához idegeneket. Másrészt meg azért, mert amikor vállaltam, akkor úgy gondoltam, hogy tizenx évig az én felelősségem, bármi van.


Szóval nem, nem adnék le egy 14 éves macskát a menhelyre, aztán pedig elhajtanám a francba a "minden ismerősömet" és keresnék normális barátokat is.

2020. ápr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért is nem mehet az állat?? Chipelni kell, útlevél, ha nem kapta eddig akkor oltások (veszettség is) és viheted! Repülőre ha nem extra olcsó a jegy, felviheted. A macskabox kézipoggyász. Vonaton és buszon is lehet vinni, csak a papírjainak meg kell lenni.
2020. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az opció eszembe sem jutna. Ha nem vihetem magammal, akkor inkább nem fogadom el az állást. Ahogy az előző is írta, aki állatot tart, az a végsőkig vállalja érte a felelősséget. Nekem jelenleg egy k.va vasam sincs, ha mennem kell az utcára, akkor a kutyám jön velem. Amíg etetni tudom, soha semmiféle pénzért nem válnék meg tőle.
2020. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

Két cicám van, fel sem merülne, hogy egy költözés (akár külföldre) miatt ne jöhetnének velem. A gyerekeimet sem adnám nevelőintézetbe hasonló helyzetben, pedig kétlem, hogy gyerekkel annyival könnyebb lenne szállást találni, mit állattal.

Rokonoknál, barátoknál legfeljebb ideiglenesen hagynám őket, amíg kint biztossá nem válik a munkahely és a lakhatás. Menhely szóba sem jöhetne, ha semmiképp nem nem lenne megoldható, hogy velem jöjjenek, akkor inkább nem fogadnám el az állást.

2020. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen magammal vinném. Ha nem lehetne vinni, akkor nem vállalnám el az állást.
2020. ápr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!