Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki milyen kaparófát vett a...

Ki milyen kaparófát vett a macskáinak?

Figyelt kérdés
Vettünk a fressnapfban egy kaparófát, amin aludni is tudnak, jó drága volt, és kb fél év alatt szétszedték. Nem csak a kaparó részét, arra lehet venni külön kötelet, de az anyaga is, amivel be van vonva, úgy foszlik, hogy hihetetlen. Nagyon nem érte meg.

2020. máj. 16. 12:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Van neki egy ilyen: [link]


+ a lidlben volt pár hete egy hasonló méretü


Kb egy-másfél hónapja vannak meg, egyelöre jól bírják.

2021. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Na, ha már feldobta a kérdést újra, második vagyok, azóta van egy ilyenünk:


[link]


Mi Alin keresztül vettük, mert úgy volt worldwide shipping (a fenti usa/ca webshopjuk), francia raktárból jött, 23ezer körül volt az egész (még nem volt tavaly ugye ez az áfabohóckodás).

Nyúzzák egy éve, és most is olyan, mint új korában, csak szőrösebb. :D Ennyiért jóval masszívabb, mint a Lidl/Aldi occó macskatornyok. Nem bántam meg, hogy nem zooplusról rendeltem, ahogy eredetileg akartam. :D

2021. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!