Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki milyen alomra esküszik?

Ki milyen alomra esküszik?

Figyelt kérdés

Mi most próbáltuk ki azt a kristályos, szilikát almot, és elképesztően jól eltünteti a szagokat, az viszont nagyon fura, hogy a pisitől nem áll össze, csak felszívja, és elszineződik. A párom szerint ebből ki sem kell szedni a pisit, de én azért kivadászom amit ki tudok.


Ti melyiket használjátok? Miért?


2010. aug. 2. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi sima homokot használtunk, jobb híján. Bejött.:) Persze ezt is elég sűrűn kell cserélni...
2010. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
coshida a neve, a Lidl-ben szoktuk venni. Pisitől összeáll, nagy kiszerelés, arányában meg is éri, mert olcsó. Gyakran cseréljük, de sokáig kitart.
2010. aug. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A szilikagélesből csak a szilárdat kell kiszedni. A vizeletet valóban felszívja, az elszíneződésből látod majd, sárgásra válik az egész. Kb. 3 hétig elég lenne, de elég drága. A Fressnapfban veszünk egy Fit&Fun almot, ebben jó kis gombóccá áll össze a vizelet, könnyű kiszedni. Sokáig a Lidl-st használtuk, de az utóbbi időben úgy észleletem, rosszabb lett a minősége, sokkal porosabb, apróbb szemű és nem állt össze gombóccá.
2010. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mi egyszer egy teszkós hibának köszönhetően kaptunk ilyen kristályosat, és megvallom őszintén, drágább, de jobb :) mi a "nagy dolgot" sem szedtük ki, mert egyszerűen eltüntették a kristályok. Kb egy hónapig rá sem kellett nézni az alomra. Ugyan drágább, de összességében sztem kb annyira jön ki, mint hetente cserélni a hagyományosat :) (megjegyzem, mi is a hagyományosat használjuk, nem is értem miért :D)
2010. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebből nem tudod kiszedni a pisit, mert az aljára szivárog, amikor már nem tudja beszívni a nedvességet. Én felesbe keverem Biolux alommal, így egy-másfél hetente cserélem, a kakit minden nap kiszedem.
2010. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A spár saját márkás termékét,nekünk bevált.Öt kg-os kiszerelésben az ára 200ft a minősége is jó.
2010. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Énis a sparosat használom,szerintem jó minőségű és olcsó.


Előtte a Fressnapfban vettem Milti fit- Hygiene White almot, nem áll össze,beszívja a szagot és a pisit,nem kell olyan sűrűn cserélni,csak a nagy dolgot kell kivenni :)

2010. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is a Sparosat használom, és örülök, hogy újra 200Ft-ba kerül.
2010. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kezdő benti macskasok vagyunk. Mi szilikonosat vettünk, nem is gondoltam volna, hogy ilyen jó. Teljesen szagtalan minden, jó, persze a kakit ki kell szedni belőle. 5 napja van itt a macsek, fél zacskónyit öntöttünk a tálba, és szerintem még egy hétig nem kell cserélni. Havi 3000-ből kijön így. Szerintem hagyományossal sem lenne olcsóbb.
2010. szept. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!