Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan legyen egy cica a...

Hogyan legyen egy cica a lehető legboldogabb, hogy élhet a legtovább?

Figyelt kérdés

Kezdjük az elején...

-Meddig fogyasszon anyatejet(az anyát mivel etessük)?

-Legminőségibb szuperprémium száraztáp+napi 1-2x nedvestáp vagy a kezdetektől nyers hús(prey) étrend? Hányszor egy nap?

-Milyen kiegészítők(Szőroldó paszta vagy cicafű? Multivitamin paszta? Más?)?

-Mekkora helye legyen(cicabiztos), nyilván minél nagyobb, de nagyjából mekkorától boldogság? Kint és bent mennyi?

-Egyedül vagy legyen társa? Ha igen tesó vagy idősebb-fiatalabb páros? És azonos vagy ellenkező nemű?

-Stb? Bármi mást leírhattok.

Köszönöm!!!



#cicaboldogság #idézőjeles örökélet
2020. okt. 9. 12:20
 1/3 anonim válasza:
100%
Az átlag cicc ivarosan, szabadon kb 5 évig él (betegségek, balesetek), ivartalanítva, szabadon úgy 7-10 év, ivartalanítva, lakásban 15, de ismerek 20+ éves cicát is.
2020. okt. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt tudtam nagyjából, igaz nem írtam, de természetsen ivartalanítva.

Azt pedig írtam,(vagyis kérdeztem), hogy kint cicabiztos hely mekkor akéne neki és bent is mennyi.

2020. okt. 9. 13:04
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

1.Az anyát vagy minőségi táppal vagy barf.-al etess. De! Ha a saját cicádnak akarsz kölyköt akkor ne! Inkább menhelyről fogadj örökbe, ne szaporíts.

2.Azt hogy melykel eteted azt neked kell tudni, a nyers étrend időigényesebb, figyelni kell hogy megfelelően állítsd össze, tápozni egyszerűbb én azt választom.

Magyarországon a legszuperprémiumabb táp az orijen, acana.

Napi 2× kap nedveset száraz pedig egész nap ott van előtte.

3.Szőroldó paszta vagy cicafű jól jöhet (nekünk van mindkettő).

4.Bent elég neki egy ház egy szép kis kaparófa.

Kintre csak akkor engedd ha van cicakeneled vagy macskaháló a kerten.

Ha nincs akkor tarts bent, maximálisan elégedett lesz úgyis.

Kint sok veszély leselkedik rá (elütik, megmérgezik, verekszik, ellopják).

5.Szerintem a tesók jobbak hisz kiskoruktól együtt vannak. Ha mindkettőt ivartalanítod teljesen mindegy milyen párost választasz.

6.

2020. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!