Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet ez? (Több lent)

Mi lehet ez? (Több lent)

Figyelt kérdés
Eddig a macskám, bízott bennem, kedvelt stb. de most, ha pl. megsimogatom rögtön elmegy.

2020. nov. 14. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Történt valami változás az életében? Mennyi idős?
2020. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kb. 2 vagy 3 éves, nem tudom :/

3 hónapja lett kicsinye, de csak most lett ilyen 2,3 hónapja nem

2020. nov. 14. 15:29
 3/7 A kérdező kommentje:
volt ilyen
2020. nov. 14. 15:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem epp abban a fazisban van, amikor probalja levalasztani a kolykoket, hiszen mar eleg nagyok. Ilyenkor kicsit agressziv is lehet veluk szemben de ez normalis.Ezert is viselkedhet mashogy. Viszont, ha lehet, akkor kerj idopontot ivartalanitasra, nehogy megint keso legyen,azt hiszem, ha mar nem szoptat, lehet is vinni. Ha a kolykoket megtartod, akkor oket is kellene ivartalanitani.
2020. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%
Nem bízik már benned, mert hozzájárultál a kidobott, árva cicák tömegéhez:(
2020. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is az ivartalanítást javaslom, sokkal ellenállóbb tőle a cica a betegségekkel szemben is.
2020. nov. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenki! Bocs a késő válaszért, még extra info, hogy kb. 1-2 hete elszökött a kicsi, azóta se jött vissza.
2020. nov. 29. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!