Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyeneket ehet a cica? Jó ez...

Ilyeneket ehet a cica? Jó ez az összetétel? Nincs benne gabona. Tégelyes macskaeledelek.

Figyelt kérdés

Hús és állati származékok (4% marha), növényi eredetű származékok (0,4% inulin cikóriából), ásványi anyagok. Fehérje 11%, zsír 4,5%.


Hús és állati származékok 52% (4% pulyka), hal és halszármazékok, növényi eredetű származékok (inulin 0,4%), ásványi anyagok. Fehérje 10%, zsír 4%.


Hús és állati származékok (ebből borjú 4%, pulyka 4%), zöldségek 4% (zöldborsó és sárgarépa), növényi eredetű származékok (inulin 0,4%), ásványi anyagok. Fehérje 10%, zsír 5%.


Hús és állati származékok (hústartalom 50%, ebből 4% baromfi), hal és halszármazékok, ásványi anyagok. Fehérje 10%, zsír 6%.



2020. dec. 10. 11:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen az nagyszerű, azzal etetek 4 éve, a Wild Freedommal
2020. dec. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszi, igen a zoopluson találtam:)

A darabosakat nem szereti, csak a pástétomost:) De érdekes, hogy a pástétomost meg csak akkor eszi meg, ha teáskanállal szét darabolom neki:D

2020. dec. 10. 13:51
 13/17 A kérdező kommentje:
Amúgy akkor nem is szabad semmilyen bolti kaját adni nekik? Akkor se, ha nem olyan érzékeny, mint az én cicám? Ártalmas mind?
2020. dec. 10. 13:52
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A bolti kajával (nem állatkereskedésben, hanem szupermarketben kaphatóval) az a gond, hogy általában az alacsonyabb, maximum középkategóriás alját képviselik. Szerencsére ott is igyekeznek egyre tudatosabbak lenni, vannak jó próbálkozások, pl a Lidl új, magasabb minőségű tápjai már jó irányba mutatnak, de a többség nem ilyen.

A te cicádnak semmiképp sem jó, de én egy kevésbé érzékeny cicánál se erőltetném, ha van lehetőség másra.

2020. dec. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
De ugye szarazat is kap? Ha csak puhat eszik es nem rag, akkor a fogainak annyi lesz egy par even belul.
2020. dec. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Persze, abból Purizon kacsás és Applaws csirkés a menüje.
2020. dec. 10. 14:01
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Wild freedom sztem is mehet simán, akár nedves, akár száraz tápról van szó.


Ami a mi cicánknak még bejött a jó minőségű pástétom állagúból, az a Grau és a catz finefood voltak (szintén a zooplusról)

2020. dec. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!