Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Agresszív macskát hogyan...

Agresszív macskát hogyan lehet lenyugtatni?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves kandúrunk, benti cica, és iszonyat agresszív. Velünk nem, mert mindig simul, dorombol, és játékos, de a másik macskához és a kutyához nagyon el tud gurulni a gyógyszere, ha a közelébe mennek. Nagyon félek hogy a kutya szemét kikaparja, vagy a másik macskámat egész egyszerűen kinyírja, ha olyan kedve van. Nem akarok megválni egyiktől se, mert ajándékba kaptam egy nagyon kedves ismerősömtől. Tippek, ötletek?

2020. dec. 15. 00:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
19%

tobb ivartalan macskam van , abbol 2 szinten agressziv..

megoldas: elkulonites !!!!de ne egy ajto valassza el oket.. tobb meterre kulonitsd el, persze ha van ra mod.

2020. dec. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
39%

12

Igen,biztos egy komolytalan komment miatt rúgja rám a TEK az ajtót,mikor a valódi állatkínzókat meg sorra engedik el. Ne nevettesd már ki magad barátom. Btw.soha nem bántanék állatot.

2020. dec. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
43%

10-es Én is az állatkínzás ellen vagyok, szerintem is a brtönben a helye annak aki egy ártatlan jószágot bántalmaz. De a VPN-es dolog az nem olyan egyszerű mint te azt gondolod, ha pl koreai, vagy esetleg amcsi, magán proxy szerverre csatlakozol esélytelen hogy visszakövessen bárki, nyilván ha magyar szerverre csatlakozol,vagy ingyenesre akkor persze kb 10-perc alatt visszakövetnek.


Mellesleg ne gondold hogy egy komoly amerikai szolgáltató csak úgy kiad akármilyen adatot...

2020. dec. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
26%
#10 végiglátogat mindenkit a TEK. Helikopterrel fognak menni. Marcona ábrázatú kommandósnak öltözött ifjak. Éles lőszerrel.
2020. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!