Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gyöngyösi Hope Állatorvosi...

Gyöngyösi Hope Állatorvosi rendelő, tapasztalat, vélemények?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete vittük el dr.Major Gyulához a 7,5 hónapos macskánkat, volt is problémája amire kapott gyógyszert és mondta hogy menjünk vissza egy hónap múlva. A problémám az az, hogy tudom (mert rengeteg helyen olvastam) hogy a doktor úr nem valami bőbeszédő. Hát valóban nem, és keveslettem az információt amit adott. Gondolkodom, hogy pozitív visszajelzés esetén nem várom meg az egy hónapot és inkább elviszem dr. Benedek Noémihez a Hope Állatorvosi rendelőbe, hátha ő teljesen átviszgálná mert dr.Major csak azt kérdezte mi a problémája és egyedül csakis azt nézte meg. Az az igazság, hogy első macska és nagyon aggódom hogy valami rejtett baja van. Valószínűleg csak túlgondolom, de jó lenne egy olyan orvos aki sokkal jobban megnézi.


Kérlek segítsetek dönteni! Előre is köszönöm! :)



2021. ápr. 6. 18:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!