Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám nagyon lassan mozog...

A macskám nagyon lassan mozog tegnap óta, görnyedt és mintha sántítana kicsit a hátsó lábaira. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Étvágya van, a kedve sem rossz, ugyanúgy bújik, kedveskedik, csak többet alszik/pihen a megszokottnál.

Mikor végig fogdostam, nem reagált semelyik pontnál úgy, mintha fájna neki, szóval belsőleges problémára tippelek. Szerintetek mi lehet a baj? Orvos, vagy várjak még egy pár napot?


2021. júl. 24. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet megütötte és rándult a lába. Ha nem javul, akkor orvosnak mutasd meg.
2021. júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A minap az enyém is így jött be a kertből, szintén sántított, és nem reagált fájdalommal, amikor áttapogattam. Másnapra jobb lett, aztán elmúlt az egész. Az okot azóta sem tudom, rándulásra gyanakszom. Egyelőre ne parázz, de ha nem múlik, úgy inkább nézesd meg orvossal.

A talpait is nézted, hogy nincs-e benne tüske?

2021. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Görnyedt? Pisil rendesen? Nálunk veseproblémánál csinált ilyet.
2021. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvos.
2021. júl. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!