Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hazatalálhat a macska?

Hazatalálhat a macska?

Figyelt kérdés
Két 9 hetes cicusom tűnt el tegnap nyomtalanul. Kerestük őket mindenhol a közelben, de semmi. Hazatalálhatnak maguktól, vagy teljesen reménytelen?

2021. szept. 21. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudjuk, hogy mi történt velük?
2021. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem reménytelen, de keressétek még őket. Még az sem lehetetlen, hogy valaki "befogadta" őket. Tedd fel az Elveszett-talált állatok facebook csoportba, esetleg máshová is, hátha.
2021. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha életben van akkor hazatalál.


Itt a településen mesélték hogy egy családnak volt egy macskája ami folyamat levadászta a kiscsibéket, ezt megelégelve autóval elvitték egy 30km-el távolabbi településre és ott elengedték.

2 hét múlva a macska az ajtóban nyávogott..

Egyből meglett neki bocsájtva a 100 kiscsibe. :D

2021. szept. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Jöhetnek a további leszavazások, de pl arra is kíváncsi lennék, hogy hogy sikerült meglógnia két ilyen fiatal kiscicának.
2021. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

4

Gondolom boldog kinti macska újabb kívánatos szaporulata.

2021. szept. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

4.Jöhetnek a további leszavazások..

eltűnt cica kérdésnél aztán tényleg sokat számít neked a lepontozás egy ilyen semmit mondó hozzászólásra..

2021. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Mivel hülye a kérdés alapból. Honnan tudjuk, hogy kiszöktek és megette őket egy kutya/elütötte egy autó/befogadta a szomszéd vagy ellopták a cigányok? Plusz az ilyen kis csöppségek azért nem rohangálnak és ugrálnak meg másznak át mindenen, mint a kifejlett macskák, azért furcsálltam egy kicsit, hogy sikerült őket elveszíteni.
2021. szept. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
7.na figyu..ha szerinted hülye akkor minek figyeled? nyugodtan leléphetsz innen mivel feleslegesen vagy itt...
2021. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nos, mivel sokakat érdekel, leírom ezt a pár roppant fontos információt. Hozzátenném, gondoljon bárki bármit, én leírom az igazat, innentől kezdve mindenkinek a magánügye, hogy elhiszi vagy sem.

Tehát kb 4 hónappal ezelőtt befogadtunk egy kóborcicust. Ekkor még nem tudtuk, hogy vemhes. Néhány héttel később tudatosult bennünk, de hát mit tehettünk volna már akkor. Kb. 2 hónapja szépen leellett - mielőtt belekötnének néhányan, azóta az anya macska ivartalanítva lett - és a két kicsin kívül, mindet szépen el tudtuk ajándékozni. - Csupa ismerősnek természetesen, ahol tudtuk, hogy jó helyen lesznek. - Ám ez a két kicsi ugyebár itt maradt, és mivel véleményem és a párom szerint állat nem való lakásba, szépen kinti cicusoknak neveltük őket. A fészerben biztosítottunk nekik tiszta, meleg helyet estére - meg ugye napközben is ott lehettek - de egyébként egész nap kint szaladgáltak, játszottak, vagy egymással, vagy az anyjukkal. A hétvégen töltötték a 9 hetet, és eddig nem is merészkedtek a kapu közelébe, de még az udvar hátsó részébe sem. Tegnap viszont a kaputól nem messze játszottak, félő volt, hogy kiszöknek, ezért visszavittem őket a teraszra. Délutánra viszont nem voltak sehol, kerestük, hívtuk őket, de semmi nyomuk. Már az anyamacska is feladta a keresést, mostmár csak a megszokott helyén gubbaszt, szinte egész nap.

Azt még hozzátenném, hogy az utcánk végen bozóttal, termőfölddel, nádassal és egyéb növényekkel belakott nagy terület helyezkedik el.


Nos remélem kielégítő választ adhattam mindenki számára. Ha esetleg, valakinek van még valamilyen gondolata, a kérdéssel kapcsolatban, annak megköszönöm, ha megosztja.


U.i.: A kérdés kiírásakor tudatában voltam annak, hogy a macska általában hazatalál, - természetesen, ha nem ütik el, fogadják be, stb. - de arra voltam kíváncsi, hogy egy kölyök is képes- e erre.

2021. szept. 21. 17:13
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én meg hirtelen 9 hónaposnak olvastam őket..


Azóta sincsenek meg? este hallgatózzatok hátha nyávognak valahol!


A másik meg, nem lehet hogy a héja elvitte őket? vagy valamilyen másik ragadozómadár?

2021. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!