Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetnèk hogy a macskám...

Mit tehetnèk hogy a macskám ne hisztizze végig az utat?

Figyelt kérdés
Nèha-nèha mikor vidékre hazamegyek szüleimhez több napra, nincs ki vigyàzzon a cicamra, így magammal viszem. Tegnap volt a 3. ilyen alkalom az elmúlt fél èvben mióta velem van, korábban nem is volt semmi gond, csendesen telt az út. Viszont tegnap a buszon, a 3 órás utat végig nyávogta, volt mikor erőteljes hangon. Senki nem szólt emiatt, de èreztem a szúrós szemeket ès nagyon kellemetlen volt. 1 hèt múlva megyünk vissza, nem szeretném ha megint megismétlődne.
2022. febr. 25. 10:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Kérj az állatorvostól nyugtatót 🙄
2022. febr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
1# Vagy a háziorvostól. Nem fog zavarni a nyávogás, pláne nem a szúrós tekintetek. Körbe lehet kínálni a buszon a sofőr kivételével. Valami ciderrel leöblít, 20 perc és huss elszáll a probléma.
2022. febr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Tegyél rá pórázt és simizd az út alatt.
2022. febr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Elég nagy a doboz neki, nem valami XS-es szart vettél, amiben felülni se tud? Ülj ablak mellé, nyisd ki simizni!
2022. febr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy máskor kibírja, akkor lehet hogy most épp dolga lett volna.
2022. febr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem változott meg valami? Nem kezdett eltüzelni vagy nem tudom hogy szoktál e pokrócot tenni a hordozójára csak most nem tettél esetleg valami más nem változott meg? Am mint elottem is mondtak csak mert egyszer ezt csinalta meg nem jelenti azt hogy maskor is fogja, lehet csak nyugos volt
2022. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt szokták ajánlani az állatorvosok

2022. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5%
Add oda valakinek örökbe vagy add be menhelyre! Nem lesz gondod többet azzal a döggel! Csak nyűg, felesleges macera...
2022. febr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

Tetszteld le rajta a macskamentát ha bevallik akkor hosszabb ideig csak a hordozoban elslelten dorgolozik hozza.

Ugy tudom a macskagyoker is ilyen hatassal van ra. De nem art egy teszt mert valamelyik macskara ellenkezoleg hat.


Elalelten dorgoloznek hozza. Arrol nem szamoltak be hogy nyavogtak volna e a macskamentanak.

2022. febr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
De a 7-es megoldasa jobb. Elozo vagyok, aki a macskamentat , macskagyokeret ajanlotta.
2022. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!