Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves házicicám, és kaptam egy 4 hónapos fajtatiszta kölyökmacskát ajándékba, és választanom kell hogy melyiket tartsam meg. Nagyon odavagyok a kicsiért a nagyért is de inkább a kicsihez kötődöm. A kicsivel szeretnék majd tenyészteni, már megvolt az első kiállítása is a hétvégén, de viszont választanom kell hoghy melyiket tartsam meg. Kérlek ne írjátok hogy mindkettőt csak azt hogy ti melyiket választanátok.
2010. szept. 13. 21:28
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
tudnál képet mutatni róluk?
2010. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
98%
Nekem meg sem fordulba a fejemben hogy a kicsit válasszam. A nagy már három éve a társad. Lecserélnéd csupán azért, mert ő nem fajtiszta?? Hát ez gáz. Bár lehet hogy jobban jár ha új gazdihoz kerül. Az talán szeretni is fogja...
2010. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom te mit szólnál, ha a párod lecserélne egy fiatalabbra, vagy szebbre....
2010. szept. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 Holdtündér ***** válasza:
97%

Természetesen az idősebbet tartanám meg. Ő van veled már évek óta.

És már kötődsz a kicsihez? Szerintem inkább csak az tetszik hogy kicsi és milyen cuki, aztán ha betölti a három évet ő is repül...

2010. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
97%
Mit szólnál, ha anyukád lecserélne egy kisbabára?
2010. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 Holdtündér ***** válasza:
95%

Én csak azt nem értem hogy kitől kaptad a kicsit?

Ha a szüleidtől, akkor jó szemetek hogy most meg választás elé állítanak. Ha mástól... Én visszaadnám, legfeljebb meglátogatnám időnként.

2010. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
97%

Talán még nem is olvastam itt ennyire megdöbbentő kérdést. Ez még a "beteg a macskám, mit tegyek?" kérdédseket is felülmúlja...

Szerintem ajándékozd el mind két macskát, mert nem érdemled meg őket.

2010. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
88%
Én azt hiszem jobb ha egyik sem marad nálad inkább tartsál plüsscicát.
2010. szept. 14. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a nagyot. Önző dolog az alig 1-2 hónapja odakerült kismacskát választani és ne tagadd hogy azért is mert az fajtatiszta!Ha igazán szereted a macskákat a felnőttet választod, amelyiknek életre szóló trauma lenne aha elpaterolnádtok, akárhová kerül is, arról nem is beszélve hogy felnőtt házinak lehetetlen új otthont találni jelenleg. Agyonütitek, vagy mi? A fiatal fajtatisztának találhattok, és nem is viseli meg különösebben a váltás. és ha ténleg szereted a macskákat, boldog leszel még 12 évig a házi cicáddal, aztán utána tenyészthetsz, vagy ha időközben lehet több macskád is majd akkor.
2010. szept. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Tetszenek a válaszok:)! Nekünk egy keverék kutyusunk van és ingyen kaptam egy fajtiszta kutyát. Mivel nem jöttek ki a egymással, természetesen a kuvaszt adtam vissza egy-két nap után. Ilyen kutya volt mindig a vágyam, de a mostanit semmi pénzért nem adnám!
2010. szept. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!