Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van 2 cicám. Egy kan macska...

Van 2 cicám. Egy kan macska és egy nőstény. Ivartalanítottak. Viszont előszeretettel pisil valamelyik az ágyba. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Pár hete kezde el valamelyik cica de mindig mikor alszunk. Ezáltal nem tudjuk melyik pisil be. Volt hogy felkeltem mert bele fordultam a pisibe az ágyon. Az alom mindig tiszta. Próbáltuk a 2 almos módszert, mind a kettő cica csak az egyiket használta. Nincs zajos helyen az almuk sem.

2022. ápr. 14. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik fel lehet fázva vagy ilyesmi! Nem iszik látványosan sokat az egyik?
2022. ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cseréljetek alvohelyet!
2022. ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Az én cicám is ezt csinálta, pedig ivartalanítva van. Nagy nehezen rájöttem, hogy az öblítő illata miatt volt. Kimostam mindent és megint lepisilte. Aztán öblítő csere után többet ilyen nem fordult elő. Lehet hülyén hangzik de nálunk tényleg ez volt az oka. Azóta nem veszek sárga Lenor öblítőt 😅 Ettől függetlenül lehet nálatok tényleg felfázás vagy ilyesmi a gond és így akar jelezni.
2022. ápr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mióta élnek együtt a macskák, mennyi idősek, mikor lettek ivartalnítva?

Ha kamaszodnak, akkor lehet territóriális is, hiába ivartalanik.

De a betegség sincs kizárva

2022. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kb 1 éve élnek együtt. Mind a ketto cica kb fel eves korukba lettek ivartalanitva. Dokihoz is vittuk azt mondja nincs bajuk. O ajanlotta ugye a ket almos modszert.
2022. ápr. 15. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!