Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül egy nőstény...

Mennyibe kerül egy nőstény macska ivartalanítása?

Figyelt kérdés
Ilettve hány hónapos korától érdemes?
2022. ápr. 24. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Húsz -harminc ezer között változó és 8 hónapos kortól ajánlott
2022. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Húsz ezerért csinálták meg tavalyelőtt, kilenc hónapos korában.
2022. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Attól is függ, hol. Budapesten drágább, vidéken olcsóbb. Én 6 hónapos korban ajánlom, akkor kezdenek ivaréretté válni, célszerű kicsivel az előtt. Tavasszal szokott menni ivartalanítási akció, nézz körül van e esetleg a környékeden, akkor olcsóbb. Nekem decemberben és januárban 26 ezer volt per macska, de ebben benne van mindegyiknek a ruha meg ilyenek is, szóval ez bruttó. Nagyjából 20 ezerrel számolj, és nem csapod be magad.
2022. ápr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
A mi állatorvosunk 5 hónapos kortól ajánlja, nehogy tüzeljen előtte. 15E volt 2 éve a lánycicának.
2022. ápr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
90%
6-7 hónapos kora körül javasolják az állatorvosok, semmiképp nem jó megvárni amíg ivarérett lesz, viszont túl korán sem jó, mert akkor nagyon beavatkozának a horminális fejlődésbe. Vidéken 12-20ezer körül, Budapesten inkább 15-30 körül mozog. Kérlek, ha teheted ivartalanítsd a cicádat, főleg ha kinti cica, sajnos hazánkban 3 millió gazdátlan cica él :( csak azzal tudunk mi emberek segíteni, ha ivartalanítjuk őket, így betegségeket is kevésbé kapnak el. Benti cicának meg kín, amikor tüzel, de az ösztönei nem teljesülnek be.
2022. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
90%
Mi 8 hónaposan vittük 1 éve, akkor azt mondta a doki, hogy lehetett volna 1-2 hómappal előbb is. 20 ezer Ft volt.
2022. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

Nálunk 17500ft tolnában.

Nekem a 2 macska ingyen volt.

Keress valakit aki falusi és falusi ingyenes ivartalanítási programba be szervez téged is.

Magyarúl mikor viszi a pl 2 macskáját...akkor a tiédet 3.-iknak be iratja a saját nevére.

Én 2 cicámat is így vittük hogy a munka társam 7cicát iratott fel.

Nem tudjak az orvosok már mennyit kérjenek jóllétükben...

2022. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

Jah ruhát csinálsz neki: régi pulóver ujját méretre le vágod 2hétig rajta hagyod,tarsd bent a lakásban öket addig.

-Mi macska bútorra költöttük inkább a feleslegesen ki nem fizetett pénzt :)

2022. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
30 ezerért csináltattuk egy hónapja Dunakeszin. Budapesten 22 ezerért lehetett volna, csak macerás lett volna hozni-vinni a cicát. A védőgallér plusz 1600 Ft volt, de ha lehet választani, inkább ruhát kérjetek.
2022. ápr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Március elején volt ivartalanítva a cicám, Pest megyében, 25 ezer forint volt, plusz a ruha 5 ezer (lehetett volna gallért is választani, az olcsóbb lett volna de nem tudom pontosan az árát mert nem azt kértük).
2022. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!