Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen gyakori ez a macskáknál?

Milyen gyakori ez a macskáknál?

Figyelt kérdés

Augusztusban lesz 1 éves a cicának. Eddig nem volt probléma a szőrgolyókkal. Előző hónapban egyszer, ebben a hónapban viszont már kétszer hányt szőrgolyót. Kap golyó elleni tápot és a szőre is időközönként kefélve van.


Az érdekelne, hogy kb mi az a mennyiség, ami szerintetek már nem lenne egészséges hányás szempontjából? Egyébként az étvágya, közérzete, minden rendben van!



2022. jún. 19. 22:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ti miről beszéltek, honnan veszitek, hogy sajnálom a pénzt? 😂 Röhej
2022. jún. 23. 10:27
 12/13 anonim ***** válasza:
Én abból gondoltam, hogy azzal jöttél, hogy mint írtam, kapja a tápot. De az szinte semmit nem ér, hiába van rá írva.
2022. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ebből sikerült azt leszűrnöd, hogy sajnálom rá a pénzt? Ennek a macskának konkrétan ki van nyalva a segge, pont nem 2000 forintot fogok rá sajnálni, amikor minden mást, amire szüksége van (lehet még azt is, amire nincs), megkap. Már rég megvettem neki a pasztát, szóval feleslegesen próbáltál lehúzni a válaszaiddal
2022. jún. 23. 13:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!