Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagykanizsán macska kozmetika?

Nagykanizsán macska kozmetika?

Figyelt kérdés

Tud valaki olyan (fogalmazzunk úgy) állatkozmetikust, aki nem csak kutyával, hanem macskával is foglalkozik?

Kutyám sosem volt, így fogalmam sincs, hogy csak gyűjtőnév vagy konkrét lefedettség.

Lényeg, hogy van egy hosszúszőrű perzsám, aki eddig hagyta kezelni a szőrcsomóit, de az utóbbi időben vannak helyek, ahol nem engedi, viszont egyre rosszabb. Ilyen helyek: aljas, belső comb, farok környéke.

El szeretném vinni valakihez, aki szakszerűen tudja kezelni a problémát.

Van ilyen a városban, ahova lehet és érdemes is?



2022. okt. 20. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Szia,bocsi az offért,de nekem az a tapasztalatom,hogy a kutyakozmetikusok elég "szűklátókörűek",és nem igazán vállalnak macskákat.Illetve ritkán.Az ilyen kisebb helyeken,mint pl.Nagykanizsa,szerintem van mindenkinek egy kialakult vendégköre,akikből megél,és semmi se motiválja őket a rugalmasságra.Bocsi ha tévedek,és Nagykanizsán szolgáltatáskultúrában előrébb tartanak,de nekem ez a tapasztalatom a vidékkel(laktam Gödöllőn,Győrben,Veszprém megyében,most Pécsen).Az angóra jellegű cicusommal azóta is Budapestre járunk.Tudom,hogy az nem a szomszéd,de ha körbetelefonáltad a kutyakozmetikusokat,akiket kiad a google,és ugyanúgy jársz,mint én kb. mindenhol,ahol valaha éltem vidéken,javaslom a fővárost.
2022. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Fel kell hivni es meg kell kerdezni a osszeset, akit a varosban talalsz.

Nem kell rogton elitelni elore 1-es az OSSZES kozmetikust :D


Ajanlani nem tudok, de en telefonalgatnek parat, amig nem talalok egyet. Tuti fogsz.

Illetve a kornyezo varosokba is lehet menni, ha minden kotel szakad. Nem akarom elhinni, hogy egy egesz megyeben ne lenne egy ember se, aki vallal macskakat...:D

Sot, az egesz orszagban nincs senki, csak pesten...😆

2022. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%

2# Akkor ne hidd el xD azt könnyebb,mint felhívni vagy 30-at,és végighallgatni ugyanazt.Mert én ezt tettem az elmúlt 5 évben.

De ismétlem,kedves 2-es,hogyha nehéz a felfogásod,te is megértsd:nincs tapasztalatom Nagykanizsán,valóban körbe kell telefonálgatni,csak ha úgy jár mint én jártam kb 4 helyen(amikből 3 nagyobb város nagyobb is volt,mint Nagykanizsa,de tökmind1),akkor javaslom Budapestet.

Mehéz a magyar nyelv,igaz?? :D

2022. okt. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Monti kutyakozmetika vállal cicákat.
2022. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!