Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hasmenése van a macskának, de...

Hasmenése van a macskának, de ezen kívül semmi baja, hétfőn elviszem az orvoshoz, de addig is, valakinek valamilyen ötlet, hogy mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Az egész hasmenés akkor kezdődött, amikor elfogyott a száraztáp, amit szoktam neki adni, (Real Nature Csirke-Hal), és a boltban sem volt, ahol vásárolni szoktam, csak marha bivaly ízesítésű, de ugyanúgy real nature.


Szóval elkezdtem neki olyat adni, hasmenése is lett szegénynek, 24 óráig koplaltattam, akkor már szilárdat kakilt, majd megint kapott a marha bivalyosból, megint hasmenése lett.


Jó, autóba ültem, elmentem egy másik városba, gondoltam a táplálék váltotás miatt van hasmenése, vettem neki a szokásos csirke halas ízt, most azt kapja, viszont a hasmenés nem múlt el.


Már 2 napja, hogy a régi tápot kapja, de még mindig hasmenése van, ezen kívül semmi baja sincsen, sok vizet iszik a macska kútjából, ugyanúgy jó az étvágya, ugyanúgy energikus és játékos, a széklete nem véres vagy valami, szimplán csak híg.


Csak benti macska, az összes oltását megkapta + az ismétlőket is.


Nagyon aggódom érte, szerintetek komoly a baj? Mert akkor felviszem Budapestre már holnap egy állatkórházba az ügyeletre kerül amibe kerül.


2023. jan. 13. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bekavart neki a másik táp, lehet több idő, mire kiurul a szervezetéből
2023. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok távdiagnoszta, de próbálj meg valami kajába becsomagolva szén-tablettát adni neki.
2023. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor érdemes sok spenótot adni neki
2023. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hétfőig kiszáradhat, ha súlyos.
2023. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy napi 1-2x nagy wc-zik csak folyékonyat.
2023. jan. 13. 22:48
 6/6 anonim ***** válasza:
De nagyrésze most víz annak.
2023. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!