Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha eléggé allergiás...

Mit tegyek ha eléggé allergiás vagyok, de a macskánk a háznál csak engem tűr meg, engem szeret, tőlem fogad el ételt stb...? Többi lent!

Figyelt kérdés
Pl tegnap fel kellett utaznom Pestre egy napot és arra érekezek este hogy sikít az éhségtől (feltételezem nemigen evett), majd rövid idő után az ágyamban találom dorombolva. Ovatosan ki akartam tenni de csak jobban jött az arcomba és nem hagyott aztán egy pillanatra körbefogta a kezem és enyhán belemart, ez meglepett de hirtelen arra gondoltam, hogy azért kapom hogy többet el ne menjek, aztán egész este érdekesen viselkedett (ugrándozott, keresett valamit). És eléggé sajnálom szegényt, valamint furcsálom, hogy szinte hozzá se érhetek mégis ennyire ragaszkodik hozzám. Mit kellene tennem?

2023. márc. 18. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
A többi családtag vegye a fáradságot, és szoktassa magukhoz a macskát.
2023. márc. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Menhely, vidd oda gyorsan.
2023. márc. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 nem olyan konnyu mert masokkal agressziv

#2 ahhoz nem lenne szivünk

2023. márc. 18. 22:52
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
Mi az, hogy nincs szivünk. Ezért vannak. A gyerekem is nyúlért volt oda. Aztán meguta és ment a menhelyre. Egy szó hélkül bevették. A maradék macskánk is lehehet oda megy. Jó neki.
2023. márc. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Utazz Pestre fél évre!
2023. márc. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
De, ilyen egyszerű. Ne sajnáld, te ne adj neki kaját, csukd be a szobád ajtaját. Előbb-utóbb rá fog jönni, hogy nálad hiába könyörög, aztán máris sokkal jobban fogja bírni a többi családtagot.
2023. márc. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
A társaság az más kérdés, ha téged jobban elfogad, mint a többieket (egyébként ha a többiek is normálisan viszonyulnának hozzá, akkor idővel őket is megkedvelhetné), de az etetést úgy is meg lehet oldani, hogy kirakják a kajáját egy tálba egy bitzonságos, de nyugis helyen és ő ott megeszi. Igazából az embernek nem is kell ott lennie.
2023. márc. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Ez a #2 és #4 válaszoló, melyik mucsaröcsögei putriból bújt elő, hogy kéretlenül osztja itt az észt, amikor láthatóan neki se jutott semmi belőle?


Szüljél sünt, te gyökér!

Magadat vidd először oda. Jó lesz az neked is..

2023. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!