Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoktatok adni a macskátok...

Szoktatok adni a macskátok "szavára"?

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Fontosabb kérdésekben mindig kikérem a véleményét. Sokszor jók a meglátásai.
2023. márc. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Én múltkor megkérdeztem tőle, hogy menjek e dolgozni, vagy sem, csóválta a fejét, hogy ne. Szóval elmentem táppénzre😁
2023. márc. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha láthatóan közölni akar valamit a maga módján, azt nyilván jó okkal teszi, (és a hangot sok esetben a testbeszéd megelőzi).

És az ember nem azért tart hobbi állatot, hogy magasról szarjon rá, hanem hogy lehetőleg optimális körülményeket teremtsen nekik, vagy az intelligensebbekkel (emlősök) valamennyire harmonikus kapcsolatot teremtsen.


Ha nem "adunk az állat szavára" az olyanokból jönnek az agresszív, szorongó, rögeszmés, félvad, stb viselkedészavaros kutyák, macskák. Mondjuk ez már szélsőséges, de ez is lehet az eredője ezeknek a gondoknak.

2023. márc. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!