Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhes a macskám?

Jazmin_12 kérdése:

Vemhes a macskám?

Figyelt kérdés

11 hónapos. A hasa az úgy néz ki mintha lenyelt volna egy kisméretű focilabdát. Többet alszik mint szokott, mindig éhes és már vackot/búvóhelyet is keresget (ilyet nem szokott csinálni amúgy), fáradékony (pl.: szoktam vele játszani 1órát, most csak 10 percet bír),

futkározni egyáltalán nem futkározik. Eléggé vigyáz magára. Kinti macska Ezek a ,,tünetek,,. szerintetek vemhes?



2023. ápr. 2. 14:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és járnak hozzám idegen macskák.
2023. ápr. 2. 14:30
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Es miert engeded ki ivarosan? Az a minimum, ha kinti macskad van, hogy nem engeded szaporodni!

Vidd el orvoshoz, majd o megmondja. Es talan meg nem keso ivartalanitani igy. Jobb lesz mindenkinek, ha nem lesz kolyok. A kutyanak nem kellenek, szo szerint, aztan majd pisloghatsz 4-8 macskaval, hogy most mi a fasz legyen.

2023. ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

"és már vackot/búvóhelyet is keresget"


Azért jókor veszed észre, mint ne mondjak. Ha már helyet keres, napokon belül megszületnek a kölykök..

2023. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Ivaros, kinti macska, eléggé vigyáz magára...Ez mindent elmond. Felelős állattartók lehettek ti is.
2023. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha mindjárt szül akkor már nem fogják ivartalanítani, ilyenkor már nagyon előrehaladott a vemhesség ahhoz, plusz etikátlan. Gondolom, hogy a 12 a felhasználónevedben az életkorod, na meg egy felnőtt azért biztos tudja, hogyha megnő a nőstény állat hasa, akkor vemhes...

Nem tudom mit fogtok kezdeni annyi macskával, mert senkinek sem fognak kelleni ingyen sem.

Ha leellik és már nem szoptat akkor lehet ivartalanítani, mond meg a szüleidnek, na meg azt is, hogy ivartalanításig tartsátok bent különben újra vemhes lesz még mielőtt ivartalanítani lehetne.

2023. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
4. Az, hogy vigyáz magára úgy értendő, hogy nem ugrál inkább kerüli azt, nem futkos csak ha muszáj, a vemhes állatok így viselkednek. A kérdező minden bizonnyal erre gondolt és nem arra, hogy kint megvédi magát pl egy autóbalesettől...
2023. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Biztos , meg kell nézetni vagy benttartani, ott lenni kölykezeskor segiteni stb . Ne a hidegben a koszban stb törtenjen , legyen friss vize több étele táp jobb konzerv .
2023. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Felelőtlenség így macskát tartani
2023. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha ivaros a macska akkor az a minimum,hogy nem engedem ki,mert sajnos a macskák még ingyen se kellenek az embereknek a legtöbb esetben.Szerintem vemhes és már nem ivartalanítja az orvos sem,mert nagyon előrehaladott állapotban van.Ha megszülettek a macskák ivartalanítani kell az anyát.
2023. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk az tulzas, hogy nem kellenek senkinek, amikor macskat akartam, pont az ilyeneket nezegettem, es az osszes poszt alatt volt erdeklodo a kolykore, inkabb ugy mondanam, hogy sajnos rengeteg felesleges kolyokmacska szuletik es mindenki a kulonlegeseket akarja, eselyes, hogy pl a cirmosok a nyakatokon maradnak. (En mondjuk pont egy olyat hoztam el :) )


En azt mondanam, meg 8-10 hetes korukban csinaljatok jo kepeket roluk, amig cuki picik, ugy mehetnek Facebook csoportokba, az anyjukat meg amelyik kolykok vegul nalatok maradnak meg minel hamarabb ivartalanitsatok, kulonben igen hamar az lesz, hogy 50 macskaval tobb lesz a kornyeken, es ti nyilvan nem fogjatok etetni, masok se, a fele meghal kolyokkoraban ehen, betegsegben, mergezesben, stb. Nem olyan jo buli halott kolyokmacskakat talalni a kertedben, gondolom te sem szeretned.

2023. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!