Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valós tapasztalatok alapján...

Valós tapasztalatok alapján megviseli a cicákat ha kinti életmód után egyszercsak lakásban tartásra kényszerítik őket? Vagy nem érzékelik szenvedésként?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 17. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez cicafüggő. Én kintről fogadtam be, az elején egy kicsit szoktattam be hogy ne legyen hirtelen nagy változás, visszajárt hozzánk, egyre többet volt bent. De ezt nem lehet csinálni forgalmas, veszélyes helyen. Aztán amikor már nem engedtük ki, akkor már megszokott minket, nyilván volt hogy ki szeretett volna menni, de az ő érdekében jobb hogy benti cica lett
2023. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem kényszerítés... mentettünk egy macskát az utcáról, féltem tőle h majd szökni akar, mert ugyebár eddig kint élt. Hát, meglepődtem, de meg sem próbált kiszökni. Azt hozzá kell tegyem, nálunk szuperül ki vannak alakítva a cicás dolgok, 2 plafonig érő macskabútor, többfelé kaparók, mászók, pihenők, eszükbe sem jut kimenni. Hárman vannak.
2023. ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!