Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tapasztaltad, macska...

Hogy tapasztaltad, macska részére melyik a legpraktikusabb tányér (evéshez)?

Figyelt kérdés
Nedves alutasakos eledelhez?

2023. máj. 2. 22:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!


#10. Az hogy derült ki, hogy a macsek fémallergiás?

2023. máj. 7. 10:30
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

3 hónaposan kihullott az összes szőr a szája körül a pofiján, ilyen kis csomókban, tiszta piros volt ott a bőre, ahol nem volt már szőr, meg nagyon dörzsölte bele mindenbe.

Elvittem a dokihoz, egyből azt kérdezte, milyen edényt használok etetésre, lecseréltem, meg allergia kenőcsöt kapott rá és azóta nincs ilyen baja.

2023. máj. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#12. Köszi, hogy ezt megírtad! Jó tudni! Eszembe sem jutott volna, hogy ilyesmi is előfordulhat.


Örülök, hogy rendbe jött!

2023. máj. 7. 10:49
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én se hittem volna, meg azt sem, hogy macskát túl lehet adagolni hússal ...

Az rá egy hónapra történt, vesegyulladása lett, ami később megint kiújult, akkor néztek neki vérképet, kiderült, hogy a veséje nem tudja feldolgozni azt a mennyiségű fehérjét, aki macskának amúgy alap, mivelhogy ragadozó.

2023. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#14

A te cicad fajta macska vagy ilyen előfordulhat sima házicicánál is?

2023. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Utcáról összeszedett maine coon keverék, valószínűleg valami elcseszett szaporítás eredménye. Doki is úgy vélte, hogy szaporítani akarhatták az anyját, de becsusszant egy házi macsek és ezért dobhatták ki az almot.

Ezt nem tudjuk, csak azt, hogy van benne maine coon, de nem fajtatiszta és 4 hetesen utcára dobták.

2023. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Másik cicát is utcáról hoztam haza, ő sima házi, csak pici, de neki egyszer volt egy olyan baja, hogy a nyers hústól, pontosabban a gyógyszerezett bolti hústól bénulásos betegsége lett, 2 injekció és rendbe jött, de ilyen genetikai baja nincs, meg nem is beteges egyáltalán.

A másiknak több baja is volt/van.

Szerintem házi cicák egészségesebbek, ritka náluk az ilyen jellegű betegség.

2023. máj. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyikük bármiből eszik, most van neki egy magasított talpas kis kerámia tálja meg egy kis sima fresnapfos porcelán.

Másikuknak tálca…

Komolyan mondom, Maine Coon óriási fejjel és extra hosszú bajusszal, minden létező alakú, méretű, anyagú tálból kiszedegette a szárazat meg a nedveset is, aminek a fele persze a padlón maradt, napközben sokszor rászáradt, büdös volt. Nem találtam sehol olyat, ami nem túl mély, ellenben elég nagy, hogy elférjen a bajsza is (mert ha hozzáér a tálhoz, az irritálja a cicát nagyon), szóval maradt ez. Azóta nincs disznóól evés után.

2023. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok! 💐💚💖
2023. jún. 1. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!