Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Veletek történt már ilyen...

Veletek történt már ilyen vagy láttatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma délután hazaértem, a macskám elém rohant, dorombolt, dörgölőzött, aztán minden előjel nélkül felborult és meghalt.


Hívtam az orvost, hogy mit csináljak és az ő elmondásai alapján próbáltam valamit tenni, de semmi. :(


9 éves ivartalan kandúr volt. Rendszeresen látta orvos, benti cica volt.

Reggel még rohangált, játszott, evett, rosszalkodott, most meg vége. Nem is értem az egészet. Az orvos azt mondta leállt a szíve...amivel elvileg nem volt baj, legutóbb márciusban voltunk nála, akkor átvizsgálta.


Ilyen létezik? Az előző macskám 17 évesen halt meg (azaz lett elaltatva) mert daganatos volt. Arra volt időm felkészülni. De ilyen "fiatalon", minden előjel nélkül...én nem is értem.


Van még egy 11 éves ivartalan nőstényem, őt holnap viszem el, hogy nézze át nem-e valami fertőzés vagy valami (bár azt mondta felesleges mert simán megállhatott a szíve, de azért megnézi).


Keresem a miérteket meg mit csinálhattam volna máshogy/jobban, de egyszerűen kisült az agyam...


Tudom, hogy embernél is van ilyen, de akkor is felfoghatatlan. :(


2023. máj. 18. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a cicád, részvétem!
2023. máj. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szívroham volt szerintem. Kivédeni sajnos nem lehet, ne hibáztasd magad, ilyen sajnos előfordul macskáknál is. Nagyon sajnálom. ❤
2023. máj. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Őszinte részvétem, kérdező! Én is pont ma vesztettem el a cicámat, úgyhogy nagyon átérzem.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak. Még gyerekkoromban volt egy macskánk, akinek a tesója egy ismerősünkhöz került. A miénk kifejezetten sokáig élt, a testvérkéjével viszont 5 évesen végzett egy infarktus. Úgyhogy igen, sajnos nem olyan nagyon ritka.

2023. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. ❤

Igazságtalan az élet. :(

2023. máj. 18. 19:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem, kérdező, és #3. Tudom milyen rossz érzés, én is vesztettem el cicát egyik pillanatról a másikra. Utána hónapokig páni félelmet éreztem, ha a másik cicám egy darabig nem mozdult, mindig a hasára tettem a fejemet mikor aludt, hogy halljam a légzését. Kérdező, vígasztaljon a tudat, hogy valószínűleg ő semmit nem érzékelt belőle, utolsó perceit boldogan, szeretetben töltötte. Tudom hogy most nagyon nehéz, de idővel könnyebb lesz.
2023. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
(:
2023. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom a cicát.Valóban előfordulhat,hogy szívrohamot kapott.
2023. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom.:(
2023. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem :((
2023. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 köszönöm.

A 3.

2023. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!