Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az anyacica meddig keresi a...

Az anyacica meddig keresi a kölykeit?

Figyelt kérdés

8 hetesen elvittek ma kettő kicsit az új gazdik. Maradt itthon még kettő kiscica, de már most keresi a másik kettőt az anyjuk. Nagyon sajnálom őt, holnap jönnek még egy kicsiért majd az utolsóért is.

Ha már azt is érzékelte, hogy a kettő eltűnt, mi lesz ha egy se lesz?

Nagyon nyavog azóta, eddig is meghagyta a kicsiknek a kaját, de most is alig eszik, mert várja, hogy előbb a kicsik ehessenek.

Szerintetek korai volt 8 hetesen odaadni a kicsiket?:(

Ha később adjuk 10-12hetesen,akkor nem lenne ez?



2023. máj. 26. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pár napig, talán egy-két hétig is sajnos még ilyen állapotban lesz az anya. Én is odaadtam egyszer egy hármas alomból egy kicsit nyolc hetesen, ott nem csak az anya, de még a tesók is sokáig keresték.

Annyira elszomorodtam, hogy a másik két kiscicát meg is tartottam.

Őket 16 hetes korukig szoptatta az anyjuk, utána elkezdett fújni rájuk, és nem törődött velük többet.

2023. máj. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Igazából akkor lenne csak szabad elválasztani őket, amikor már nem törődik velük. Csak sajnos ez a 8 hetes kor maradt meg mindenki fejében. Egyrészt azért, mert ilyenkor még cuki kis picikék a "vevők" szempontjából, másrészt meg igyekeznek minél előbb szabadulni tőlük az "eladók". Így ez lett a társadalmi norma. Pedig igazából még a 12 hét is túl korai sokszor.
2023. máj. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NTBS ***** válasza:
Néhány nap.
2023. máj. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minimum 13 hetes korukig az anyjuk mellett a helyük.

Nagyon sokat szàmìt az a "pàr hét".

2023. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BécsiFehér ***** válasza:
#4: Rengeteget. Van egy befogadott macskánk, amit párhetes korában kidobtak az anyja mellől, annak ellenére, hogy a mi nősténymacskánk gondozásába vette, egész életére magatartászavaros lett. És kiskorában sok emésztőszervi problémája volt, valószínűleg mert nem szopott elég anyatejet, és most 16 éves korában megint előjöttek az ilyen problémái.
márc. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!