Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül nagyjából egy...

Mennyibe kerül nagyjából egy macskának az állatorvosi ellátás?

Figyelt kérdés
Ma a macskám szemébe ragadt valami tapadós, szúrós gaz és nem merem kiszedni mert félek hogy rontok a helyzeten és a macska úgysem enged hozzányúlni. Kicsit javult a helyzet délután óta, mert jobban kilóg a szeméből és jobban ki tudja nyitni már, de félek hogy ennél már jobban nem javul magától a helyzet és elfertőződik esetleg. Mennyibe kerül nagyjából egy ilyen idegen test eltávolítás a macska szeméből?

2023. jún. 15. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Függ attól is, hogy hol élsz.

Kisvárosban szerintem olyan 10.000-20.000 Ft közötti összeggel számolj.

2023. jún. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Toklasz valoszinuleg. Szembol viszonylag konnyen eltavolithato, amig nem furodik be. Ha ma delutan elvitted volna, szamolnak vizsgalati dijat, meg kb 5 ezer forintot de lehet annyit se. Na holnapra az beljebb megy... toklasz eseteben baromi fontos az idő, nem akarlak ijesztgetni, de ha valami latoideget ér, vagy elkezd levalni a szaruhartya, akkor maradando karosodas is lehet a szemenek, es kiszedni sem lesz olyan egyszeru.
2023. jún. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Toklász lesz az, szerintem is. Habár nem ez volt a kérdés, de keress rá neten, hátha találsz árakat az eltávolítással kapcsolatban.
2023. jún. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tovabb varsz es altatassal muteni kell, akkor szamolhatsz nyugodtan 40+ ezerrel is illletve a kockazattal, hogy a macskad elveszitette a latasat.

Nem ertem tenyleg, ha egyertelmuen baj van, mi a francnak kell az idot huzni es remenykedni abban, hogy majd magatol megoldodik a dolog.


Te se mesz orvoshoz, ha komoly bajod van, igaz?

2023. jún. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elmentunk allatdokihoz es kivettek neki egy pillanat alatt, meg csak fel se mukkant annyira hirtelen mar kint is volt.

Utolso! Valoszinuleg nem gondoltal bele, de a szuleim dontik el hogy fizetnek e a kezelesert vagy nem. En azonnal vittem volna mar, de azt mondtak hogy valoszinuleg majd kikonnyezi. Ezert aggodva megkerdeztem itt hogy van e valakinek tapasztalata hogy ez mennyire sulyos es ha igen mennyibe kerulne.

2023. jún. 18. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!