Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez normális a macskáknál...

Ez normális a macskáknál ilyenkor nyáron? Vagy beteg lehet?

Figyelt kérdés
Kiszökött a macskám és csak 2 nappal később (ma reggel) jött vissza. Reggel nem tudom hogy evett/ivott-e, de egész nap a nyitott ablakban feküdt a napon. Mikor elmentem fél hatkor akkor is, és most is. Aggódtam érte mert mégiscsak a tűző nyári napon volt, ezért nagy nehezen kiráncigáltam onnan (pici fürdőszobai ablak). Mikor felvettem az egész teste meleg volt a naptól, és simán hagyta hogy egy fél percet fogjam, pedig egyébként ki szokott ugrani a kezemből. Talán úgy tudnék fogalmazni hogy olyan bágyadt volt. De ahogy leraktam visszarohant az ablakba. Most öntöttem fel neki konzervet vízzel és odatettem a párkányhoz, azt megette. Csak nekem furcsa a viselkedése?

2023. jún. 16. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Fiú vagy lány? Ivartalanított? Párzási időszakban az ivaros cicáknál normális, ha változik a viselkedésük.


A teste valószínűleg csak a naptól melegedett fel. Az én cicám bundája is nagyon hamar átmelegszik, ha az ablakban napozik.

2023. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak fáradt, de sokszor ha betegek, akkor is melegítik magukat.
2023. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A macskák szeretik a meleget többnyire.

Szerintem nincs baja max fáradt lehet.

Ha nem eszik,iszik vagy bágyadt akkor aggódj addig ne.


Van h nekünk a radiátoron fekszik vagyis felette ,de elég meleget kap fűtéskor.. :D

2023. jún. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kullancs miatt nézd át majd.
2023. jún. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amíg eszik, iszik addig normális. Majd azért figyelgesd. A nap miatt ne aggódj, nekem fekete macskáim vannak (tehát alapból "beszívja" a bundájuk a meleget) és mindig oda fekszenek ahova besüt a nap :D
2023. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!