Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicátok hány éves kora...

A cicátok hány éves kora körül kezdett belustulni, 'öregedni'?

Figyelt kérdés
Van egy 12 éves cicám aki úgy viselkedik még mindig mint egy kiscica. Rettentően élénk, játszik, ugrál, szaladgál, ébreszt kora reggel.. Ilyenkor már nem lustálkodnia kellene és élvezni az öregkort? :D
2023. júl. 14. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez alaptermészet kérdése is a cicáknál. Van olyan cicám, amelyik már 2 évesen is legfeljebb a hátán hemperegve volt hajlandó játszani, meg olyan is, amelyik tizenévesen is fel-alá rohangált.
2023. júl. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok ideig élnek [link] 12-évesen még nem kell szomorkodnia habár nekem volt egy 10 éves cicám és alig volt foga és a teste is olyan merev volt nem mint egy fiatalabb cicának.
2023. júl. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kb, mint a kutyáknál. Amelyik gyerekkorában nagyon játékos, rosszcsont, az kb élete végéig gyerek marad. Mint pl beagle, labrador.

Amelyik már gyerekként is szelídebben játszott és bújósabb volt, az meg nyugis lesz, hamar felnő. Mint pl golden, vizsla.

(Nem feltétlenül igaz minden egyedre az általam említett fajtáknál, ahogy cicáknál sem, csak nekem ilyen tapasztalata vannak, ilyen kutyákból csak az adott jellemet ismertem.)

2023. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez adottság kérdése is.

Ugyanúgy mint az embernél is van aki már 30-40 évesen is alig akar mozogni és van olyan aki 70 felet is még aktívan fiatalosan mozog esetleg sportol is.

2023. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!