Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb másfél hónapos cicát mivel...

Kb másfél hónapos cicát mivel lehet fürdetni?

Figyelt kérdés
Túl korán választotta le az anyukája és tápszerrel neveltük eddig, viszont csupa kaki a feneke és nem akarom hogy fertőzést kapjon. Bolhája nincs, a kérdésem az lenne hogy a házkörüli szerek közül használhatok-e valamit (bőrkímélő tusfürdő/kézi szappan bármi jó lehet neki, vagy csattogjak el cicasamponért?)

2023. júl. 18. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

sima viz a legjobb. Ha nagyon akarod akkor cica furdeto cucc. de ott is figyelj mert sajnos mar van a piacon parfumozott is :( a buta embereknek akik azt hiszik a cicanak is jo ha illata van.

es tenyleg csak sima langyos vizet ajanlok

2023. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta vízzel. Illetve ha nagyon koszos akkor macskasamponnal, de azt nagyon alaposan öblítsd ki utána.
2023. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendicsek, köszönöm szépen a válaszokat. Az illatos macskasampont én se értem miért jó mert a macskáknak sokkal érzékenyebb a szaglásuk. Mintha wc illatosítóval fújnánk be egy babát. Nagyjából ilyen fél centi széles darab is bele van tapadva a szőrébe, eddig vizes zsepivel törölgettem tisztára de muszáj lesz lassan lemosni szegényt.
2023. júl. 18. 11:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Alaposan töröld át szárítsd meg, mert megfázhat , sfabil 30 cfok szélmentes száraz idő a legjobb , légkondis ház megöli !
2023. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!