Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám megakadájozni...

Hogyan tudnám megakadájozni hogy a szomszéd macskája az én kertemben át jöjjön?

Figyelt kérdés
Nem lenne ezzel semmi baj hogy át jön , szeretem a macskákat, nekem is van egy , és pont ez a baj , az enyém ivartalanított lány , a szomszédé meg ivaros kandúr , állandóan zaklatja , a macskám kinti és benti tartású , de csak este szeret bent lenni , főleg nyáron , általában a teraszon pihen , a szomszéd macskája megjelenik és zaklatja őt, meg akarja erőszakolni, szóval állandóan verekednek. A teraszom állandóan büdös , nem tudom hogy takarítsam már hogy ne legyen kandúr macska szaga. Erre is jöhetnek tanácsok ha tudtok. Sokszor a veteményesembe ürít .....A papagájaim kalitkájánál is állandóan ólálkodik , nem tud be jutni hozzájuk de már neki az is szórakoztató ha zavargathatja őket. Nem tudom be vinni a papagájokat mert van legalább 45 , kinti tartásuak , és a macska miatt nagyon stresszben vannak , nem tudok itt lenni a munkám miatt egész nap és a macskát zavargatni. A szomszédommal nem vagyok jóba , sőt , ő utál engem és a családomat. Szóval az hogy szépen vagy csúnyán meg kérem rá hogy valamit tegyen ez ellen az nem működik sajnos. Valakinek valami ötlete?

2023. júl. 19. 17:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

"Jegyző, birtokvédelem. Minden állattartó köteles az állatát saját ingatlanon belül tartani (ez vonatkozik a macskára is). Ha a szép szóból nem ért akkor ott a jegyző."


Elméletben igen, a gyakorlatban a lőtéri kutyát nem fogja érdekelni. Senki nem fog erőket mozgósítani udvarokba bejárkáló macskák megzabolázására. Nem lesz csúnya szó meg irgum-burgum. Semmi.

2023. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kapd el és vidd el ivartalanítani. Ez jelentősen lenyugtatja majd. Kevésbé lesz ön és közveszélyes és a nősténymacskád sem fogja érdekelni és büdös sem lesz. Így úszod meg a legolcsóbban és mindenki jól jár. Ha szerencséd van nem lesz újabb macska.
2023. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
Így van, én is ezt tenném. Fogd be, és vidd el ivartalanítani. Esetleg kérd meg a dokit, hogy mûtét után pár napig tartsa ott, így ha keresné is a szomszéd, nincs nálad. Aztán visszaengeded, mintha mi sem történt volna.
2023. júl. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szia.A szag ellen szerintem az ecet.Az ecet remekül elveszi a macska húgy szagot.Az valami rettenet.Talán ha behàlózod a teraszt,de az nem túl szép.
2023. júl. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk az ecetszag sem egy élmény.
2023. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!