Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ha a macskám...

Mit csináljak ha a macskám sokkal szívesebben van anyámmal mint velem?

Figyelt kérdés
Nem rég, kb 2 hete hoztam haza egy cicát. Én etetem, én itatom és én takarítok utána. Nem bántom, max. rászólok ha valami rosszat csinál/elhozom onnan. Próbálok minél többet foglalkozni vele. Az első pár napban még velem aludt, semmi baj nem volt vele de azóta átszokott anyukámhoz ami elégge zavar mivel én foglalkozok vele többet. Tudom, hogy ez elég gyerekesnek tűnik de mégiscsak azért hoztam, hogy legyen egy kisállatom amit szeretgethetek de így lehetetlen.

2023. aug. 30. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A cicák imádnak lustálkodni, azt hiszem a fiatal kandúrok a leginkább, de igazából mindegyik, akár napi 20 órát is.

Lehet azért szeret anyukádnál, mert te túl sokat "foglalkozol vele".

De az is lehet, hogy valami banális oka van, van ott valami anyukádnál, ami bejön neki, egy pokróc, egy magasabb bútor, más szagok, nem úgy süt be a nap az ablakon... próbáld meg megfigyelni, hogy mit csinál anyukádnál/anyukáddal.

2023. aug. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
91%

Ő egy kis állat, saját kis személyiséggel, tényleg igaza van az előttem irónak, lehet szegény kis pihit és nyugit szeretne, nem pedig “szadizást”…tudom h milyen ez, nekem a kutyusaimmal volt igy, de rendszerint azert mert túl sokat nyaggattam őket, mikor lefekudtek, betakartam, és melegük lett és utána se hagytam őket békén xdddd de akkor nagyon pici voltam még, hány éves vagy?

Hagyj neki egy kis teret és majd vissza szokik hozzád és meghálálja a sok törődésed, hidd el❤️

2023. aug. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A szeretetet csak önzetlenül érdemes adni, nem lehet elvárásokat állítani hozzá.


Annak, hogy nem veled alszik, több oka lehet. Lehet, hogy te többet forgolódsz vagy számára "rosszabb" időben kelsz, vagy anyukád szobája csendesebb, esetleg jobban tetszik neki az ottani hőmérséklet vagy az illatok.


A mi cicánk az én lábamnál szokott aludni, de vannak időszakok, amikor a páromhoz fészkeli be magát (ő ezt annyira nem szereti, mert forgolódós, és fél hogy megrúgja véletlenül) vagy valahol a nappaliban éjszakázik.


Lehet, hogy a tiéd is így periodikusan váltogatja az alvóhelyét :)

2023. aug. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Tőlem is húzodoztak, de én tojtam rájuk, ha kellett adtam nekik kaját, aztán viszlát. Aztán fél év 1 év után már jöttek dörgölőzni. Szerintem visszaélnek azzal, vagy érzik, hogy odavagy értük, és akkor már nem vagy érdekes.
2023. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is szoktad szeretgetni, amikor ő már lefeküdt, "elrakta magát", és csak pihenne?


Az én cicám is faképnél hagy, ha elege lesz a babusgatásból.


Lehet ez a bibi, és anyudnál nyugalmat talál.

2023. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!