Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Induljak a kölyökmacska...

Induljak a kölyökmacska keresésére?

Figyelt kérdés

Egy hete a kertembe költözött egy macska két 4 hónapos körüli kölykével. Az egyik kölyök három napja nem jött haza. Sokat bánkódtam miatta. Ma több száz méterre egy bozótosnál látták.

Több ismerősöm is azt mondta, hogy ne keressem a macskát, úgy is el fog menni máskor is, majd eteti más, különben is, ilyen egy macska természete.

Most akkor mi lenne a jobb ennek a kölyöknek? Hagyjam, vagy hozzam vissza?



2023. szept. 29. 21:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom ami veled történt. Nekem soha nem volt gyerekként macskám. Amióta felnőttként macskám van és szóba hozom, úton útfélen kapok okos tanácsokat meg kiigazítást hogy milyen is egy macska valójában és hogy kell hozzá állni. Pont olyanokat amiket te egykor a szüleidtől. Bár ne mondanának semmit.
jan. 19. 02:10
 12/12 Bögyös Dávid ***** válasza:

Szóval a kérdező kiscicája most hazatalált. Ennél szebb történet nem létezik filmekben sem, hiszen ez valóságban történt meg! Milyen megható és szomorú történetek.

Nem szabad kiengedni a cicát, mivel ez lesz vele.

Komolyan azt szeretnéd, hogy a más állatokon és embereken, a nagyvilágon múljon a házi tigrised élete? Tökéletesen, SOKKAL JOBBAN IS ÉREZHETIK MAGUKAT AKÁR SZOBACIRKÁLÓKKÉNT, a te kedves nyugodt, de mégis izgalmas, változatos házikódban! Ez a lényeg, nem az, hogy a nagyvilágra bízzuk a sorsukat, és kiengedjük őket az ajtón, majd azt mondjuk nekik: Cirmi indulj a nagyvilágba. És Cirmi átugrik a kerítésen, aztán elindul.

Nem! Ha felelős gazdik vagyunk, nem engedjük el őket, szerintem nem is kell példát hoznom, miért.

ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!