Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen oldalt/oldalakat...

Milyen oldalt/oldalakat ajánlotok ahol fajtiszta cicát tudok venni és megbízható?

Figyelt kérdés
Kérlek tudtok linket küldeni?

nov. 15. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Milyen fajtát szeretnél? Vagy csak fajtatiszta legyen? Ha igen akkor, macskavaros.hu, de ha magadnak szeretnél, rengeteg cica várja az otthonát az utcán vagy menhelyen, és sokszor sajnos reménytelenül.
nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

1. vagyok

[link]

nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
2. A moderátor engedi a reklámot? Nem kötekedés, csak kérdem!
nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
#3 Ez nem reklám, kérte, hogy linkeljenek is egy oldalt, ahol tud ilyen macskát vásárolni, linkeltek, ennyi. A reklám az lenne, hogyha minden macskás kérdés alá beírná, hogy "látogass el x weboldalra, a legújabb érdekességekért" pl.
nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
4. Ennyi? Régen ennyiért bannoltak is.
nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 És miért kéne bannolni a válaszolót, mert segítséget adott? Valld be, titkon jól esnek ha törölnék!
nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6. Csak nem értem, miért ilyen a moderátor, hogy össze-vissza töröl/nem töröl. Ha meg töröl, jön a szabvány szöveg, az oldal szabályairól, az ember meg csak les, hogy WTF?, mert semmi szabálytalant nem írt. Csak ugye úgy megy, ha leírod, hogy a banán sárga, és sokan jelenteik, azt törlik. De ha leírod, hogy piros, és nem jelentik, akkor marad.
nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Igen, ez így van. Általában a hamis információkat, mint a fent említett példád, hogy a "banán piros", a trollkodást, trágár szavakat, és rémhírterjesztést törlik. Mivel sanszos, hogy sokan jelentik, de ebben mi volt a problémád? Egy oldal, amire a kérdező kíváncsi volt. Egyébként van piros (vörös) banán. Ensete ventricosum Maurelli a neve.
nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia, én tudom ajánlani a mi tenyésztőnket, azaz akitől mi vettünk. Mivel az első tenyésztő az előleg kifizetése után! visszalépett,.. de előtte voltunk látogatni láttam ott a cicákat és a körülményeket, majd megtaláltuk a mi cicánkat és ott is voltunk előtte látogatni.. szóval láttam hogy ég és föld tud lenni a különbség.

Az utóbbinál minden cica gyönyörű, kedves, nyugodt, barátságos, okos volt.

Ha brit rövidszőrű cicát szeretnél, amolyan "whiskas" cicat, akkor megírhatom hogy honnan van ő.

Brit cicás csoportban véletlenül találtunk egymásra, másokkal akiknek szintén tőle van cicája, és ugyanaz a tapasztalat többünknek, okos, jól szocializált kedves cica. (Facebookon, BB Cats In Love British shorthair Cattery néven megtalálod őket)

nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A barátnőm is a Macskavárosról vett cicát, igaz nem britet, hanem egy tündéri bengálit, és nagyon elégedett a tenyésztővel és a cicájával is.

Az említett brit tenyésztőt nem ismerem, de aranyos macskái vannak a Macskavároson. Sőt annyi szép brit cicót láttam az oldalon, hogy komolyan elgondolkodtam, szerzek a Mirci cicámnak egy társat.

nov. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!